Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada tahtalar görmek

Rüyada tahtalar görmek

Rüyada tahtalar görmek geçim derdinin sona ereceğine, karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına, stres ve sıkıntı gibi durumlarla sık sık karşı karşıya kalacağına, çok güzel bir mevkiye geleceğine, sıhhat ve moral bulacağına, koltuğunun yükseleceğine, maddi gücünün katlanacağına, bir sebeple rüya sahibinin adım atarken çok dikkat etmesi gerektiğine, işlerinde çok sıkıntı çekeceğine, kardeşlerin çok zor bir durumun ortasında kalacağına, her karlı işin arkasından da daha büyük kazanç getirecek işler yapacağına işaret eder.

Rüyada tahtalar gördüyseniz:

  • Olaylar göründüğü gibi olmayabilir.

Rüyada mavi tahta kapı görmek rahat bir hayat yaşanacağına, nerede akşam orada sabah felsefesi ile yaşamaktan vazgeçeceğine, ancak daha sonra çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, yaşanan sıkıntıların bu sayede sona ereceğine delalet eder.

Rüyada tahta raf görmek moralin ve keyfin yerine geleceğine, kişinin ağız tadına kavuşacağına, Allah’ın kendisine herşeyin en iyisini, en lüksünü, en güzelini ve en fazlasını nasip edeceğine, başarılarının hiç eksilmeyeceğine, makamının sarsılmayacağına, konforunun ve neşesinin de yerine geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada tahta fırçası görmek bir an bile üzülmesine dayanamayacağı için onun mutluluğu için elinden gelen her şeyi yapabileceğine, hayırlı günler yaşayacağına, hastalıklarını yenmeyi başaracağına, düşmanından uzak olacağına, imkânsızı başaracağına, güç ve kudret sahibi olacağına, olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, rahat edeceğine, sorunlarının hızlı bir şekilde ortadan kalkacağına, ettiği zararları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, kendisini zor zamanlar içinde bulsa bile maddi olarak çok rahata ereceğine delalet eder.

Rüyada tahta sökmek her iki cihanda da cenneti bulmak için mücadele edeceğine, tam yerinde verilecek kararlarla çalışmaların sürpriz başarılar getireceğine ve yeni iş kollarına adım atılacağına, rızkının azalacağına ve çok zor günler geçireceğine işarettir.

Rüyada tahtadan ev görmek rızkının ve kazancının eksilmeyeceğine, çok güvendiği bazı insanlardan büyük ihanetler göreceğine, sıkıntının günden güne artacağına, büyük bir zenginliğe sahip olunacağına, sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine tabir olunur.

Rüyada tahtada yatmak büyük kazançlar elde edileceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, zengin olacağı ve istediği gibi yaşayacağı bir döneme gireceğine, doğru, akıllı, bilgili ve deneyimli kimselerle karşılaşarak işbirliği yapacağına inanılır.

Rüyada inşaat tahtası görmek her türlü kötülükten uzakdurulacağına, mesleki başarı yakalamak adına pek çok kursa katılacağına, dil eğitimi almak için yurt dışına gideceğine, çekilen sıkıntıların ve zorlukların da son bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada tahta kırığı görmek kazanacağı başarılar ve eline geçen kazanç sayesinde yokluk ve geçim derdi bilmeyeceğine, aile hayatı içinde istenen ve hayali kurulan ne varsa sahip olunacağına, haneye bolluk ve bereketin dolacağına ve ferahlığa çıkılacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments