Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada sütçüye süt vermek

Rüyada sütçüye süt vermek

Rüyada sütçüye süt vermek rahatının ve lüksünün de yerinde olacağına, sıhhat kazanacağına, iş hayatında da keza aynı başarıyı devam ettireceğine, doğru seçimler yapacak olan rüya sahibinin hangi işe el atarsa atsın son derece başarılı olacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine, ortaya koyacağı projeler sayesinde atacağı adımların günden güne daha büyük değer kazanacağına, daha büyük işler için bir örnek olacağına, ağır bir hastalıkla boğuşan bir akrabadan acı haber alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada sütçüye süt vermek gördüyseniz:

  • İlgi alanlarınızı korumak için belli değişiklikler yapmalısınız.

Rüyada ocakta kaynayan süt görmek hem eğitim, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına, alım gücünü yitireceğine, ancak yaşanacak bazı mali krizler yüzünden yakın bir zamanda sıkıntıya düşeceğine alamet eder.

Rüyada süt geldiğini görmek hayatının kontrolünü eline alamayacağına, korkularının yok olacağına, büyük sıkıntılar çekeceğine, hayal ettiği şeylere bir türlü kavuşamayacağına yorulmaktadır.

Rüyada ballı süt görmek bebek sahibi olunacağına, yeni bir sosyal hayata sahip olunacağına, işle ilgili olarak yeni bir sayfa açılacağına ve bol kazançlı bir çalışmaya girileceğine, büyük fırsatlarla karşılaşacağına, hayalindeki her şeyi birer birer gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bardakla süt vermek zorlukların ortadan kaldırılacağına, kendisi gibi düşünen ve dürüstlüğü ile çevresinde ün yapmış bir kişi ile bir ortaklık kuracağına, ihtiyaçlarının ve eksiklerinin artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada un ve süt görmek kendisini üzen ve sıkan şeylerden kurtulacağına, yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, kazancın yarı yarıya artacağına, ferah bir döneme girileceğine, pişman olacağına, kendisini suçlamaktan bir türlü kurtulamayacağına ve huzursuz günler geçireceğine rivayet eder.

Rüyada sütle yemek yapmak yönlendireceğine, her geçen gün daha sağlam ve kazançlı işlere imza atılacağına ve bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine, sevdiği bazı kişiler ile çok rahat edeceği ve büyük kazanç elde edeceği bir işe gireceğine, herhangi bir rahatsızlık yaşamayacağına delalet etmektedir.

Rüyada memeden süt emmek kara kara düşünür olacağına, anne baba arasında büyük bir tartışma yaşanacağına, çok mutlu ve huzurlu bir kişi olacağına alamet eder.

Rüyada göğsünden süt sağmak külfetinin ve yükünün artacağına, uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu arabaya kavuşacağına, yaşadığı kara günlerden kurtulacağına inanılır.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments