Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada sünnet düğününe gitmek

Rüyada sünnet düğününe gitmek

Rüyada sünnet düğününe gitmek hasret çeken sevgililerin kısa zamanda kavuşacaklarına ya da sevilen kişiyle sürpriz bir karşılaşma olacağına, çok güzel günler görüleceğine ve en yakın zamanda çok mutlu bir haber alınacağına, sorunların günden güne daha da artacağına, sevilen kişilerle tartışmalar yaşanacağına, hayırsız kişilerle muhatap olunacağına ve uzun zamandan beri kırgın olunan bir kişi ile aradaki buzların eritilemeyeceğine, kırılmış olan özgüveninin toparlanacağına, sorunların, sıkıntıların ve engellerin yaşanacağına, sosyal hayatından geri kalarak yalnız bir hayat süreceğine, tüm kazanç kapılarının, şansının ve kısmetinin de açılacağına, şükredeceğine, buna karşılık iyilik ve güzellik göreceğine, Allah’ın lütuflarından bolca nasipleneceğine, hastalıkla, musibetle, kötülükle ve zorlukla da karşılaşmayacağına delalet eder.

Rüyada sünnet düğününe gitmek gördüyseniz:

  • Yeni tanışmış sayılabileceğiniz biri sizi, çok fazla beğeniyor.

Rüyada sünnet düğününe gitmek çok ünlü bir kişi olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, eline geçen bütün fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve böylece uzun zamandan beri hayal ettiği her şeye çok büyük çaba sarfetmeden kavuşacağına, arkadaşları ve dostları arasında konuşulmuş bir konu hakkında çok hayırlı ve büyük bir sürprizle karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada sünnet düğününde oynamak aile üyelerinden veya kişinin kendisi ile ilgili sağlık sorunlarına yönelik haberler alınacağına, yaptığı hataları düşünerek bir kez daha yaşamamak için ders alarak, davranışlarını mantık süzgecinden geçireceğine, kaybettiği maddi kayıpların eksiksiz şekilde karşılanacağına delalet eder.

Rüyada sünnet düğününe gittiğini görmek üzüntüsüne ve sıkıntısına ortak olacağına, tartışmalarla ve aksiliklerle uğraşılan bir dönem geçirileceğine, uzun zamandan beri beklediği hayırlı bir haberin geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada sünnet düğün görmek bir iş için destek istenen kişiden olumlu bir haberin geleceğine, aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, konforlu ve rahat hale geleceğine, yediğine ve içtiğine özen göstereceğine delalet etmektedir.

Rüyada başkasının sünnet düğünü görmek maddi açıdan çok sıkıntı çekileceğine ve yakın bir arkadaşının ihanetine uğranacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının kısa süre içinde gittikçe artacağına, rahatın kaçacağına yorulur.

Rüyada oğlunun sünnet düğünü görmek yarınları için isabetli kararlar alacağına, bir kazadan, hastalıktan veya sıkıntıdan bu sevapları sayesinde kurtulacağına, planlarının gerçekleşeceğine, toplum hayatında başarıya, sevilen ve saygı duyulan konumun korunacağına işaret etmektedir.

Rüyada çocuğunun sünnet düğününü görmek kendi parasıyla ve gücüyle ayakta kalıp mücadeleye devam edeceğine, çok mutlu olacağı günler geçireceğine, iş hayatında çok güzel işler yapacağına, iş hayatındaki ve aile hayatındaki huzuru kaybedeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada oğlunun sünnet düğününü görmek yüksek bir makama geleceğine, önemli işler yapacağına, hayatının afiyet içinde geçeceğine, maddi durumunun gün geçtikçe düzelip hayırlı bir kısmetle yuva kuracağına delalet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Cemile

Hayırlı sabahlar rüyamda kader isimli bir arkadaşımla birlikte bir sünnet düğününde masada oturuyoruz masanın üzeri yiyecek dolu doyana kadar yemişiz ben bana su doldururmusun diyorum arkadaşım ayran dolduruyor içiyorum ikimizinde oğlu var

Cemile

Teşekkürler Rabbim razı olsun