Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada sulu tarla görmek

Rüyada sulu tarla görmek

Rüyada sulu tarla görmek hayatının güzelleşeceğine, atılacak adım sayesinde çok büyük başarı kazanacağına, işlerini kısa süre içinde ve sorunsuz olarak sonuçlandıracağına, bazı yorumculara göre ise de kişinin ahirete göç edeceğine, mal ve mülk sahibi olup refah içinde yaşayacağına, karşısına çıkan bazı fırsatları çok iyi bir şekilde kullanarak kazancını daha arttıracağına, iş ile ilgili çok hayırlı fırsatların gerektiği gibi değerlendirilemeyeceğine, hastalıklardan kurtulacağına, helal rızka kavuşacağına, sevdiği kişilerden her zaman destek göreceğine alamet eder.

Rüyada sulu tarla gördüyseniz:

  • Kazanmak için oynamalısınız.

Rüyada sulu tarla görmek bulunduğu bir ortamda istemediği bir tartışmaya gireceğine ve hayal ettiği şeylere çok emek verdiği halde bir türlü kavuşamayacağına, hayaller kurulacağına, iç dünyasının güzelleşeceğine işarettir.

Rüyada sulu et yemek şan şöhret kazanacağına, malının büyük bir kısmını zarar edeceğine, birden fazla işyeri sahibi olacağına ve çalışmalarını kusursuz şekilde başarıyla sürdüreceğine delalet eder.

Rüyada sulu yemek yemek düşmanlarını yenilgiye uğratıp pek çok kişiyi de kıskançlık duygularına sevk edeceğine, başarısının ve mutluluğunun önüne geçen kişilerin, olguların ya da durumların da tehlike olmaktan çıkacağına, kafasını kurcalayan sorunların biteceğine işaret eder.

Rüyada sulu armut yediğini görmek rakiplerine karşı her zaman zafer kazanacağına, en yüksek makama ulaşarak itibar sahibi olacağına ve kazancının da hiç eksilmeyeceğine, sıkıntılardan ötürü çok zor zamanlar geçireceğine, çok büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına, rüya sahibinin, diğer hayallerini ve isteklerini gerçekleştirmek için cesaret vereceğine yorulur.

Rüyada nohut sulusu yemek elinde bulunan imkânlar ile girdiği bir işte yaşanabilecek sorunlara karşı önlem olarak bir miktar tasarruf yaptığına, böylece çıkabilecek problemleri kısmen de olsa bertaraf edeceğine, istediği makama geleceğine, arzularına, dileklerine ve de hayallerine kavuşacağına, başını ağrıtan ve bazı konularda kendisine köstek olup işlerinin kötüleşmesine sebep olan kişilerden uzaklaşacağına ve daha rahat ve daha mutlu yaşayacağı bir döneme gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada sulu köfte görmek hayırlı bir kısmet ile çok güzel kararlar verileceğine, aradaki samimiyetin ve sıcaklığın ilerleyeceğine, ev halkı arasındaki iletişimsizliğin de ortadan kalkacağına delalettir.

Rüyada sulu salata görmek atılan adımlar sayesinde hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine, sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine, mal mülk sahibi olunacağına, kendisini üzen ve kederlendiren her ne varsa onlardan kurtulacağına, korkularını ve şüphelerini yeneceğine, endişe duyulan konuların kısa zamanda çözüleceğine ve rahat bir nefes alınacağına delalet eder.

Rüyada sulu armut yemek sevinçli bir hayat süreceğine, eline geçen bütün imkânları kullanarak hayalinde kurduğu hayata kavuşacağına, eline geçen bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına, alınacak sevinçli bir haber sayesinde çok güzel günler yaşanacağına rivayet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.