Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada suda yosun görmek

Rüyada suda yosun görmek

Rüyada suda yosun görmek maddi açıdan borçların ödeneceğine, kazanılan paranın artacağına, işlerin yoluna gireceği ve aradaki buzların eriyeceğine, kişinin rahat edeceğine, mallarının da hayırlı olacağına, hiçbir sıkıntısının uzun sürmeyeceğine, ele geçen bir miktar kazancın geldiği gibi gideceğine, yeni bir eve sahip olunacağına, kısmetli kapıların açılacağına tabir olunur.

Rüyada suda yosun gördüyseniz:

  • Kişisel kararlarınızı uygulamaya dökmemek için bin türlü bahane bulmaya hazır bir durumdasınız.

Rüyada suda yosun görmek büyük bir çalışma içine girmişken yaşayacağı kötü olaylar yüzünden çok üzüleceğine, istemeden birçok fırsatı kaçıracağına, sevdiği kişiler ile arasında sorunlar yaşanacağına, mutluluğunun da artacağına işarettir.

Rüyada yosunlu suda yüzmek ünleneceğine, çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, uzun bir süre boyunca eksik kalmış işlerin tamamlanacağına, aile hayatında yaşanan küslüklerin ve kırgınlıkların barışla sonuçlandırılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, uzun zamandan beri karşılık bulamayan duygulara yaşanacak güzel bir olayın ardından karşılık bulunacağına işarettir.

Rüyada yosunlu su görmek kısmetinin her zaman açık olacağına, yaralayacağına ve küstüreceğine, ev içinde de, işte de mutlu olunacağına işaret eder.

Rüyada havuzda yosun görmek çekilen parasızlık yüzünden yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına ve ailevi sorunların da biteceğine, kardeşlerden birinin sağlık sorunlarıyla boğuşacağına, uzun bir zaman çekilen sıkıntıların daha devam edeceğine, iş hayatında gerçekleştireceği çalışmalardan bir türlü kazanç elde edemeyeceğine işarettir.

Rüyada yosun toplamak kendisine yeni bir hayat kurup yeni bir iş bularak yeni bir şeyler gerçekleştireceğine, kısmetlerinin ayağına kadar geleceğine, sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşacağına ve sevdiği kişilere yardım edeceğine işarettir.

Rüyada denizde yosun görmek çekemeyen kişilerin vermeye çalıştığı zararların boşa çıkacağına, kötü kimselerle bir olup, ekmeğine ve adına leke sürecek işler yapacağına ve bu işlerden kazanç elde edeceğine, işleri ile ilgili de büyük sorunlar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yosun yemek rahatsızlık yaratan bir işin sonunda çözüme kavuşacağına, insanların takdirine mazhar olacağına, bir sebeple aile hayatında çeşitli tartışmalar ve kavgalar yaşanacağına, sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil yosunlu suya girmek dertlerin dermanının bulunacağına, işsiz ve ekmeksiz günler yaşayacağına, sıkıntıların bazı hastalıklara sebep olacağına, maddi açıdan büyük bir yokluk çekileceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments