Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada su dolu küvete girmek

Rüyada su dolu küvete girmek

Rüyada su dolu küvete girmek sabrının sonunda gönül hoşluğuna ulaşacağına, kısa süre içinde büyük gelişmeler kaydedileceğine, oldukça büyük bir tehlike geçireceğinize, dostlukta ve evlilikte başarısız ve mutsuz olacağına, hayal ettiği bir şeye ulaşma yolunda araya bir engelin daha gireceğine, zor zamanlar ve musibetler ile karşılaşılacağına, nankörlüğe ve vefasızlığa uğrayarak kendisi için çok ağır sayılacak olaylar yaşayacağına, güvenliğinden vazgeçeceğine işaret eder.

Rüyada su dolu küvete girmek gördüyseniz:

  • Belli konularda yeteneklerinizi ya da kendinizi keşfetmenizi engelleyen bağlardan ya da anlaşmalardan kurtulabilirsiniz.

Rüyada su dolu küvete girmek sevinçli ve  güzel haberler alınacağına, işlerin yakın bir zaman içinde açılacağına, girilecek bir yarış içerisinde lider olunacağına, yabancı bir ülkeye çıkılan seyahatten dönüleceğine, işinden anladığı için öncelikli olarak tercih edileceğine, çevresinin kendisi gibi varlıklı kimselerle dolacağına tabir olunur.

Rüyada su dolu küvet görmek kendisini çok kötü hissedeceğine, çok büyük üzüntüler ve sıkıntılar yaşanacağına, gerçekleştirilmek istenen projelerin heba olacağına, girilen bütün işlerde zarar edileceğine, bazı sıkıntılar içerisine gireceğine rivayet eder.

Rüyada içi su dolu küvet görmek iyi niyetlerle attığı adımların takdir göreceğine ve rüya sahibinin arkasından dua edenlerin çoğalacağına, huzur ve rahatlık içinde yaşayacağına ve geleceğinin kendisine hayır getireceğine, bilge ve alim kimse haline geleceğine rivayet eder.

Rüyada kan dolu küvet görmek üzüntülü haberler alacağına, emeklerinin heba olacağına, kazançlarının gittikçe azalacağına, binbir güçlükle elde ettiği zenginliği kaybedeceğine, zarara uğrayacağına, iş hayatındaki rakiplerine büyük fark atacağına rivayet eder.

Rüyada dolu küvet görmek bir sebeple aile huzurunun bozulacağına, kısa bir zaman içinde yaşayacağı bazı olaylar sayesinde dertlerinden çok kısa zaman içinde çözüme kavuşturacağına ve el attığı bir işte kendisine sorun çıkartan bütün olayları başarıyla bitireceğine, kurulu düzeni olacağına inanılır.

Rüyada boş küvete girmek evlatlarından ve çevresindeki kişilerden yana hayır bulacağına, yaşamındaki herşeyin tersi şekilde ilerleyeceğine, yapacağı diğer işlerin de çok ses getiren çalışmalar olması sayesinde büyük bir özgüvene kavuşup kendi işini kuracağına ve bulunduğu sektör içinde kendisine yer edineceğine delalet etmektedir.

Rüyada küvete girmek zarar ettiği bir işte kendisine yardım edecek deneyimli biri sayesinde işleri toparlayacağına ve kazanç elde edeceğine, alın teri ve bilek hakkı ile ekmek sahibi olacağına, doğruluktan ayrılmayacağına, hak yolunu tutacağına ve makbul olan dünya mallarından başkasına niyetlenmeyeceğine, atılan adımların getirisinin çok büyük olacağına alamet eder.

Rüyada küveti su doldurmak bekarsa evleneceğine, evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına, harama ve zinaya bulaşmadan huzurla yaşayacağına, hikmetli ve asil insanlardan olacağına alamet eder.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.