Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada soğan suyu içmek

Rüyada soğan suyu içmek

Rüyada soğan suyu içmek fakir fukaraya yardım edileceğine ve bu sayede bol bol hayır duası alınacağına, kişinin geçim sıkıntısına düşeceğine, yaşanan aksaklıkların ortadan kaldırılacağına, sıkıntı yaratan durumların düzeltileceğine, bazı kişilerle yaşanan tatsızlıkların son bulacağına, makbul olandan vazgeçmeyeceğine, dargınların barışacağına, sorunlarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına, endişe ettiği konularda çok güzel adımlar atacağına, çok iyi insanlar ile güzel projeler gerçekleştireceğine, daha bol kazanca sahip olunacağına ve zenginlik elde edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada soğan suyu içmek gördüyseniz:

  • Verilecek sözler yeni anlaşmalar yapılmasını kolaylaştırabilir.

Rüyada soğan suyu içmek daha tutarlı kazançlar elde edileceğine, rüya sahibi hakkında söylenen bazı kötü sözlerin unutulup, kişinin yeniden eski saygınlığına ve itibarına kavuşacağına, kişinin sevdasına aynı şekilde karşılık bulacağına tabir olunur.

Rüyada soğan suyu görmek dünya malının çoğalacağına ve rüyayı gören kişinin rahatlığa ereceğine, gelirinin de garanti altında olacağına, maddi olarak kötü bir karara varılacağına işaret etmektedir.

Rüyada suyun içinde soğan görmek mesleki anlamda kendini ve pozisyonunu geliştirmek için yeni ortalıklar ve yeni yatırımlar yapacağına, zor zamanların ve problemlerin geride kalacağına, yanlış bir karar verileceğine delalet etmektedir.

Rüyada maden suyu içmek sadece iş hayatı değil, iş ve okul hayatında da büyük başarılar kazanılacağına, anne babanın üzüntü duyacağına, yaşanan kırgınlıkların hayat içinde unutulacağına ve atılacak olan kötü bir adımın telafi edileceğine inanılır.

Rüyada plastik şişeden su içmek sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, kendisini üzen ve sıkan şeylerden kurtulacağına, yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, ev sahibi olunacağına, hayatın yoluna gireceğine, kazaların ve belaların rüya sahibinden uzak olacağına işaret eder.

Rüyada elinden su içmek büyük kazanç getiren bir işin zarara geçeceğine, bir sebeple neredeyse yıkılacağına, hayata küsecek duruma geleceğine, elde bulunan bazı taşınmazların elden çıkartılacağına alamet etmektedir.

Rüyada denizden su içmek dostlarından aldığı destek ve sevilen biri olmasıyla da keyfinin son derece yerinde olacağına, mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, büyük bir iş yoğunluğu yaşanacağına, hayırlı bir kısmetle çıkılacak yolda yeni bir hayata merhaba denileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada şişede su içmek rahat edilecek bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine, yıllardır yapılan bir mesleğin bırakılacağına, maddi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments