Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada soğan sarimsak görmek

Rüyada soğan sarimsak görmek

Rüyada soğan sarimsak görmek kısa sürede istenilen noktaya gelineceğine, bazı sorunlar yaşanmasına rağmen istenen her şeye sahip olunacağına, rızkının genişleyeceğine, borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, bu sayede başarısına ve mutluluğuna engel olan hiçbirşeyin de kalmayacağına, dost ve zararsız olan birini düşman zannetmeye, kendisini kalıcı mutluluğa, başarıya ve kazanca götürecek fırsatlar yakalamak için uğraşacağına, kısa bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine, evli adamın evinden ayrıldığını görmesi, iş ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayacağına, kafasının boşalacağına rivayet eder.

Rüyada soğan sarimsak gördüyseniz:

  • Planlarınızda beklenmedik engellerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada soğan sarimsak görmek takdir toplayacağına, sıkıntılı bir işe girileceğine, yeni bir semte taşınılacağına rivayet eder.

Rüyada kirmizi ve sari gül görmek evliliğinin başarılı şekilde yürüyeceğine, kişinin şansının da açılmaya başlamasıyla beraber hayattan daha çok tat alacağına, hem yaşama olan inancına kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir kadınla sarilmak güzel ve huzurlu günlerin geleceğine, huzur ve sessizlik içinde yaşayacağına, umutlarına, hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine delalet eder.

Rüyada kefene sarilmak hayal kırıklığı yaşayacağına ve gözyaşı dökeceğine, tutulan yolun isabetli olacağına, ortaklık kurulan kişilerle büyük bir tartışma yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevgilisini sarilmak yakınları ile arasında büyük anlaşmazlıklar ve fikir ayrılıkları yaşanacağına ve bu durumun bir süre devam edeceğine, helal lokma yiyerek ve şükür kelimesini dilinden düşürmeyerek hareket edeceğine, çok büyük kazançlar elde edileceğine, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına işarettir.

Rüyada vefat etmis birine sarilmak iş hayatında ve sosyal hayatta zarar vermesi muhtemel olan kişilerin hayattan çıkarılacağına, evli kişiler için de ikinci bir bebeğe sahip olunacağına, sorunlarından kurtulup huzurlu ve mutlu olacağına inanılır.

Rüyada eski sevgilinin boynuna sarilmak epey büyük bir rahatlık yaşayacağına, kişinin keyfinin ve rahatının yerine geleceğine, adeta bir rüyadaymış gibi yaşanacağına delalettir.

Rüyada altin sarisi rengi görmek işlerinin günden güne bozulacağına, maddi açıdan sözü geçen biri olunacağına, dostluklar kurduğu için işlerini daha şevkle yapacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments