Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada soba ve kömür görmek

Rüyada soba ve kömür görmek

Rüyada soba ve kömür görmek eline geçen bir miktar parayı çok büyük zarara uğradığı bir işten kurtulmak için harcayacağına, saydığı ve tanıdığı biri olacağına, aldığı ödeme ile sıkıntı yaratan borçlarını kapatan rüya sahibinin,  rahat bir nefes alacağına, zor durumda kalmış kişilere maddi ve manevi olarak büyük yardımlarda bulunulacağına, yeni bir kazanç kapısı bulunacağına, uğranılan zararların kısa süre içinde telafi edileceğine, kendisini üzenleri hayatında çok büyük bir mutluluk yaşayarak uzaklaştıracağına ve çok sevineceğine, atacağı adımlar sayesinde ses getiren bir kişi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada soba ve kömür gördüyseniz:

  • Uğraşacak bir şeyler bulmalısınız.

Rüyada sobaya odun kömür atmak iş için çıkacağı yolculuklarda hayat eşini bulacağına, özel hayatında heyecanlı ve mutlu zamanlar yaşayacağına, güleceğine, ailesini rahat şekilde yaşatacağına, tükenmez bir rızık elde edeceğine alamet eder.

Rüyada soba kömürü görmek o işin tüm risklerini göze alacağına, herkes tarafından takdir edilen ve sevilen biri olacağına, atılacak adımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine işaret eder.

Rüyada yanan sobaya kömür atmak geleceği için kayda değer girişimlerde bulunacağına, kem gözlü insanları etrafından uzaklaştırmaya, kişinin kudret ve itibar sahibi olacağına, alınacak destek ile moral olarak çok iyi bir duruma gelineceğine işarettir.

Rüyada soba ve kömür görmek ortaya konacak çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, sıkıntıların aşılacağına, yeni bir hayata merhaba denileceğine, uzun zamandan beri yaşanan iş stresinin bu sayede atılacağına işarettir.

Rüyada soba kömür görmek sıkıntıdan tırnaklarını yiyeceğine, kara kara düşüneceğine ve kimselerle konuşmaz olacağına, hayatına sakinlik, bereket ve huzur geleceğine, umut beslediği ve medet umduğu yerlerden de zarar göreceğine delalet eder.

Rüyada kömür sobası kurmak kişinin bolluğa ve bereket kavuşup, rahatlık içinde yaşayacağına, bekarsa çocuk sahibi olmasında bazı aksilikler yaşayacağını ve aşılama ya da tüp bebek gibi yöntemlerle ilerde bebek sahibi olabileceğine, yaptıklarından ötürü ceza almaları için elinden gelen herşeyi yapmaya hazır olduğuna ve artık herhangi bir şekilde bu kişilerden herhangi bir zarar görmeyeceğine işarettir.

Rüyada sobaya kömür atmak Allah’ın kendisine herşeyin en iyisini, en lüksünü, en güzelini ve en fazlasını nasip edeceğine, başarılarının hiç eksilmeyeceğine, makamının sarsılmayacağına, çekilen yokluğun yerine bereketin ve bolluğun geleceğine, terfi alamayacağına rivayet eder.

Rüyada sobada kömür yakmak el attığı her işte çok büyük başarı kazanacağına, düşmanlarının ve kendisini çekemeyen kişilerin oyunlarından ve hilelerinden ötürü bulunduğu makamı kaybedeceğine, bu yüzden aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşayacağına, sırtına daha büyük bir yük olarak bineceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments