Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada siyah renkli ayakkabı görmek

Rüyada siyah renkli ayakkabı görmek

Rüyada siyah renkli ayakkabı görmek kendisini zor zamanlar içinde bulsa bile maddi olarak çok rahata ereceğine, yakın bir zamanda çocuk sahibi olunacağına, girilen bütün işlerde büyük başarılar kazanılacağına, götürüsünün, getirisinden daha fazla olacağına, emeklerinin boşa gideceğine, uğursuzlukların yakasını bırakmayacağına, yaşanan bir tatsızlığın yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde çözüm bulacağına, rutin bir şekilde ilerleyen bir birlikteliğin yakın zaman içinde sona ereceğine, kişinin iyi hale geleceğine inanılır.

Rüyada siyah renkli ayakkabı gördüyseniz:

  • Çok iyi becerebileceğiniz şeylerde bile kendinize güvenememeniz olasıdır.

Rüyada siyah renkli ayakkabı görmek kişinin kafasının uzun süre bu meseleyle meşgul olacağına, Allah tarafından bolluk ile mükâfatlandırılacağına,  bundan sonra canın her çektiğine ulaşacağına, almak istediklerini rahatlıkla satın alma gücüne sahip olacağına, mali olarak güçlenmesinin kendisine huzur ve güzellik de getireceğine, girdiği her işte etrafındaki kişilere de kazanç sağlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada siyah renk ayakkabı görmek büyük kazanç elde edeceğine ve hayal ettiği herşeye yakında kavuşacağına, yaşam standartlarının ve evindeki bereketin artacağına, kişinin toplum içindeki saygınlığının artacağına alamet etmektedir.

Rüyada mavi renk ayakkabı giydiğini görmek mubah olan kavramlardan ve gerçeklerden uzaklaşacağına, Allah’ın helal kılmadığı işlere gireceğine, insanlar arasındaki saygınlığını kaybedeceğine ve işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, yaşanacak bir sağlık sorununun kısa süre içinde çözüme kavuşacağına ve ferah bir döneme girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada iki renkli ayakkabı görmek sevdiği kişiler ile yola çıktığı işlerin ister istemez bir noktada kilitlenip kalacağına, daha fazla gelir ve mal elde etmek için hatalı, yanlış ve kötü yollara sapmayacağına, eğitim hayatının kaldığı yerden devam edeceğine tabir olunur.

Rüyada renkli ayakkabı giymek hiçbir isteğinin yarıda kalmayacağına, eşler arasında büyük bir tartışma yaşanacağına, sorunlarla ve tartışmalarla dolu bir döneme girileceğine, zamansız girilen işte huzursuzluk yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada bordo renk ayakkabı görmek uzun yıllardan beri hayali kurulan herşeye kavuşulacağına, zahmet verecek işlerin sona ereceğine, rahatlık sağlayacak kararlar verileceğine ve refah içinde yaşanacağına, herhangi bir sağlık sorunu varsa eğer şifa bulacağına, ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine işarettir.

Rüyada pembe renk ayakkabı görmek herşeyin daha fazlasına kavuşacağına, bolluk ve bereket elde edeceğine, mal ve mülkün telafi edileceğine, keyfine ve kafasına göre yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada sarı renkli ayakkabı görmek pek çok kimseye yardımlarda bulunacağına, insanların ortaklıklarını bitirme kararı alacağına, yeni ve daha güzel günlerin yaklaşmakta olduğuna, zarar edilen çalışmaların kazançlı hale getirileceğine tabir olunur.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments