Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada siyah küçük fare görmek

Rüyada siyah küçük fare görmek

Rüyada siyah küçük fare görmek hayırlı bir şekilde ilerleyen işlerin sekteye uğrayacağına, sağlık sorunları yaşanacağına ve huzur kaçıracak olaylar yaşanacağına rivayet eder. Kişinin iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel olayların başgöstereceğine, dost sandığı kişilerin ortalıktan kaybolacağına, edepli olmak ve adap bilmek konularında kişilere hocalık edeceğine, başı sıkışanın çare bulmasına önayak olacağına, geçim kaygısı duymayacağına, emeklerinin boşa gideceğine, kendisini toparladıktan sonra büyük başarılar kazanacağı bir işe imza atacağına, grip ya da nezle dışında hiçbir illet hastalığa yakalanmayacağına, hem zenginlik hem de makam sahibi kimse durumuna geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada siyah küçük fare gördüyseniz:

  • Duygu dengenizi bozmamalısınız.Değişmesi veya düzenlenmesi gereken şeyleri mevcut halinde tutmak ileride sorun olabilir.

Rüyada siyah küçük fare görmek önüne aksiliklerin ve engellerin çıkmayacağına, hayatının kolaylaşacağına, maddi gücünün yerine geleceğine, kişinin maaşının harcamalara ve borçlara giderek kısa sürede tükeneceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına ve başarıların ardı arkasının kesilmeyeceğine yorulur.

Rüyada küçük siyah fareler görmek zorlukların günden güne artacağına, hayırlı ve güzel bir döneme girileceğine, büyük sıkıntılar çekeceğine, bu sıkıntılardan ötürü çok üzüntü duyacağına alamet etmektedir.

Rüyada küçük fare yakalamak elinde bulunan imkânlara zarar verilmeye çalışılacağına, hemen her gününün neredeyse şen kahkahalarla geçeceğine, hiçbir hevesinin yarım kalmayacağına, kazancını hiç ummadığı kadar arttıracağına delalet eder.

Rüyada beyaz küçük fare görmek işlerin yeni kapılar açacağına, ayrıca çok kötü olaylar yaşanacağına, parasız ve ekmeksiz kalacağına delalettir.

Rüyada küçük fare kovalamak itibar, güç ve para kaybedeceğine, birine olan borcunu başka birine borçlanarak kapatacağına, çok büyük bazı fırsatlar yakalanacağına delalettir.

Rüyada küçük gri fare görmek yapacağı işler ve atacağı doğru adımlar sayesinde hayatının çok daha iyi bir hal alacağına, yurtdışına gidileceğine, eğitim hayatına bırakılan yerden devam edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada küçük küçük fare görmek hayatına ve davranışlarına dikkat edeceğine, hep hayalini kurup onun için çabaladığı mutlu hayatı yakalayacağına ve huzurlu günler geçireceğine, az da olsa kazanç elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölü küçük fare görmek girdiği çalışmalardan alnının akıyla ve başarılı bir şekilde çıkacağına, sevdiği ve değer derdiği bazı kişilerden çok büyük bir ihanet göreceğine, sağlığının, huzurunun ve neşesinin yerinde olacağına, dertlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments