Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada sırrını söylemek

Rüyada sırrını söylemek

Rüyada sırrını söylemek eski yaşamının aksine daha da zenginleşerek alım gücünün herkesi imrendirecek kadar artacağına, neredeyse herkes tarafından yalnız bırakılacağına, iş hayatında sorunsuz ve bol kazançlı günlere girileceğine ve refah içinde yaşanılacağına, maddi gücünü kaybedeceğine ve sadece bununla kalmayacağına, birine olan borcunu başka birine borçlanarak kapatacağına ve böylece yine borçlanacağına, bu durumunda kısır bir döngüye dönüşeceğine, farklı iş alanlarına yöneleceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulacağına, daha önce hiç görülmedik bazı işlere imza atacağına, bu sayede çok dikkat çekeceğine, deyim yerindeyse önünde sonunda makam sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada sırrını söylemek gördüyseniz:

  • Düşünceleriniz verimli, düşünce yapınız rahat, soğuk kanlı veyapıcıdır.

Rüyada sır söylemek başarılarının hiçe sayılacağına, kişinin gönlünden geçenlerin bir bir çıkacağına, geleceğin güzel gelişmeler getireceğine inanılır.

Rüyada sırrını söylemek hayali kurulan her şeye yakın bir zaman içinde sahip olunacağına, ailesinde gerginlikler yaşanacağına, yakın bir zaman içinde bir bebek sahibi olunacağına, hane içinde yaşanan tartışmaların sona ereceğine işarettir.

Rüyada sır almak sıkıntılarının biteceğine, hem çok mutlu olacağına, kafa dinleyeceğine yorulur.

Rüyada birinin sırrını öğrenmek yeni bir sorumluluk altına gireceğine, huzur içinde yatacağına, sorunlarla ve maddi sıkıntılarla dolu bir dönem geçireceğine, uğradığı haksızlık yüzünden insanlardan soğuyacağına delalet eder.

Rüyada sırra vakıf olmak dualarının karşılığını göreceğine, sıkıntılı günler yaşayacağına, ekmeğinin ve başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Rüyada sır tutmak çok hayırlı ve güzel işlerde çalışacağına, sorunlarının da son bulacağına, çok hızlı bir şekilde müdahale etmesine rağmen sorunun bir türlü çözülememiş olduğuna ancak daha sonra biraz daha sabır ve gayret ile sorunu tamamen ve hiçbir zarara uğramadan ortadan kaldıracağına işaret etmektedir.

Rüyada erkek sırrı görmek lüksünün ve sağlığının da baki olacağına, hayal edilen herşeyin yakın bir zaman içerisinde gerçekleştireceğine ve rüya sahibinin, hayat içerisinde çok büyük kısmetler ile karşılaşacağına, tükenmez bir rızık elde edeceğine ve çok rahat şartlarda yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sır saklamak daha fazlası olsun diye değil, Allah’ın kendisine verdiklerini rahatça yemeyi nasip etmesi doğrultusunda hareket edeceğine, yeni gelir kaynakları keşfedeceğine, aile hayatında bir sıkıntı varsa düzeleceğine, kendine olan güvenin tazeleneceğine, işte başarılı adımlar atılacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments