Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada şifalı balık görmek

Rüyada şifalı balık görmek

Rüyada şifalı balık görmek şifaya kavuşacağına, deyim yerindeyse elinin iş ve ekmek tutacağına, başarısının önündeki engellerin kalkacağına, mutluluğunun da hayat boyunca süreceğine, saygınlığını yitireceğine ve insanlar tarafından ayıplanacağına, verilen bir sözün yerine getirileceğine, yanında çalışan insanlara hem ekmek yedireceğine, üzüntü ve sıkıntıların son bulacağına, ismini aldığı zaferlerle duyuracağına, insanlarla arasının iyi olacağına, hayırlı ve güzel işler yapacağına ve insanlar arasında saygın kimse haline geleceğine, sevgiliyle birlikte hoşça vakit geçirmeye işaret etmektedir.

Rüyada şifalı balık gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız veya sosyal ilişkileriniz iş yaşamınız ya da özel hayatınız açısından çeşitli faydalar oluşturabilir.

Rüyada şifalı balık görmek bir süre bu durumun devam edeceğine ancak daha sonra yaşanacak olan bazı güzel gelişmeler sayesinde sorunların çözüm bulacağına, yeniden doğmuş gibi olacağına, şansın ve bahtın da açılacağına delalettir.

Rüyada şifalı suda yıkanmak evindeki ve işindeki verimin azalacağına, şanssızlıklar ile çok uzun bir süre uğraşarak çok zaman kaybedeceğine ve çok zarar göreceğine, bunu uzun zamandır beklediğine ve aldığı müjdenin güzelliği sayesinde beklediğine değdiğini düşünerek iki kat daha mutlu olacağına rivayet eder.

Rüyada şifa dağıtmak sorunların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, zorlukların biteceğine, onun mutlu olmasına vesile olacağına, sorunlu bir durum ile karşı karşıya kalacağına işaret eder.

Rüyada şifalı taşlar görmek kendisine zarar verecek işlere girmeyeceğine, herkesin dikkatinin çekileceğine, üzülen bir arkadaşa yardımcı olunacağına, çok güzel bir kısmeti ikiye katlayacağına rivayet eder.

Rüyada şifa dilemek işlerinin bir anda bozulacağına, şansının ve kısmetinin açık olacağına, başarılarının takdir edileceğine, rüya sahibinin eğlenceli günler geçireceğine delalettir.

Rüyada şifalı bitki görmek belli bir kazanç elde edileceğine, yapılan işlerin fazla kazanç getirmeyeceğine, sorunların yavaş yavaş çözüme kavuşacağına, becerilerini ve bilgisini kullanarak kendi işini kuracağına, büyük umutlarla girdiği bir işten eli boş döneceğine, aile hayatı ile ilgili bazı musibetlerle karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada şifa ayeti okumak yeni bir işe geçiş yapılacağına, ağız tadının yerinde kalacağına, keyfinden ve neşesinden olacağına alamet eder.

Rüyada çeşmeden şifalı su içmek kazancının Allah’ın yardımı ile çok büyük oranda artacağına, borçlarını ödemediği için haciz problemleriyle karşılaşacağına, küçük işlere sermaye harcamayacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments