Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada sevgilisinin öptüğünü görmek

Rüyada sevgilisinin öptüğünü görmek

Rüyada sevgilisinin öptüğünü görmek neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, şansının ve bahtının açık olacağına, çok büyük problemler ve üzüntüler yaşanacağına, büyük bir hastalığın pençesine düşüleceğine, moralinin ve keyfinin yerine geleceğine, zor zamanların biteceğine, fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına, hiçkimsenin cesaret edemediği ya da yapılmaz dediği işlerin kolay bir şekilde yapılacağına, hayal edilen herşeye kavuşulacağına, sorunların tamamen biteceğine, kazancın yar yarıya düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevgilisinin öptüğünü gördüyseniz:

  • Bazı konularda aylar sürebilecek maceralara atılmak üzere olabilirsiniz.

Rüyada eski sevgilinin kaçırıldığını görmek olayın ağız münakaşasına varacağına, müjdeli haberler alacağına, iş hayatında ya da sosyal hayatında sıkıntı yaratacak durumlara düşeceğine işarettir.

Rüyada eski sevgiliyi damatlıkla görmek Allah’a sığınması ve dua etmesi sayesinde sıkıntılarından kurtulacağına, eline çok güzel fırsatların geçeceğine, arzularına kavuşacağına, içindeki tüm sıkıntılardan kurtulup hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgiliye yardım etmek yapılan planların umulduğu gibi olmayacağına, üzüntü yaşamaya, yakın bir kişinin kendisine duyulan güveni suistimal edeceğine, rakiplerin işine gelecek bir konuda bazı sırları açıklayacağına delalettir.

Rüyada sevgiliden ayrıldığını duymak eline geçen kazanç sayesinde rahata kavuşacağına, helal lokmalar yiyeceğine, hayal ettiği şeylere bir türlü kavuşamayacağına işarettir.

Rüyada sevgiliyi uçurumdan atmak huzurunun, keyfinin ve ağız tadının kaçacağına, bu durumu içine sindiremeyerek zor ve üzüntülü günler geçireceğine, işinin ehli olması sayesinde işlerini büyüteceğine, kazancının hiç beklemediği bir miktarda artacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevgilinizin öldüğünü görmek maddi imkânlarının artacağına, maddi ve manevi açıdan düze çıkılması sayesinde kazanılan özgüven sayesinde yeni projelere adım atılacağına, neşenin yerine geleceğine, yakında işlerinin aksayacağına, büyük zorluklar yaşayıp en rahat olunan dönemde bile borçlardan ve parasal sıkıntılardan kurtulamayacağına, stres ve sinirden ötürü uzun bir süre devam edecek bir hastalığa yakalanacağına ve bu sıkıntılara bir de aile kavgalarının ekleneceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevgilinin yüzük verdiğini görmek başarıya giden yollarına engeller çıkacağına, kısa süre içinde evlat sahibi olacağına ve herkes tarafından takdir göreceğine, gözyaşlarının dineceğine alamet etmektedir.

Rüyada ayrıldığın sevgilinin annesini görmek kendisine başarı ve mutluluk getireceğine, kendisine kalacak yüklü miktarda miras ile üzüntülerinden kurtulacağına, bir sebeple sıkıntı çekeceğine işaret eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments