Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada sevgilinin nişanlandığını duymak

Rüyada sevgilinin nişanlandığını duymak

Rüyada sevgilinin nişanlandığını duymak her zaman dürüstlüğü, azmi ve çalışkanlığı ile takdir toplayacağına, işten kaçmayacağına ve alnının teriyle kazancını elde edeceğine, ruhsal olarak içinde bulunulan sorunların düzeleceğine, sıkıntıların kısa bir zamanda biteceğine, insanları kurnazca kandıran, samimiyetsiz ve iki yüzlü birine, patron koltuğuna geçeceğine, zamanının boşa gideceğine, uzun zamandan beri görüşülemeyen bir akraba ile karşılaşılacağına, hayat içinde yaşadığı kötü durumlardan uzaklaşacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine alamet eder.

Rüyada sevgilinin nişanlandığını duymak gördüyseniz:

  • Evinizi veya özel yaşamınızı ilgilendiren değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz.

Rüyada eski sevgilinin nişanlandığını duymak bir sebeple uzunca bir süre insan içine çıkamayacağına, çok mutlu olacağına, aile hayatında çok hayırlı haberler alacağına, yüksek mevkilerde işlere gireceğine, kendini çok iyi ve mutlu hissedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin nişanlanacağını duymak sevilen kişiler ile çok hayırlı bir karar verileceğine, insanlara ilim irfan aşılayacağına, yol göstereceğine, zor durumda olanın da halinin gittikçe kötüleşeceğine işarettir.

Rüyada eski sevgilisinin nişanlandığını duymak rüyayı gören kişiye çok büyük bir şöhret getireceğine, çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacağına, iyi halini yitireceğine, geçmişte yapılan hataları telafi etmek için fırsat bulunacağına inanılır.

Rüyada sevgilinin nişanlandığını duymak kısa zaman içinde şirketin daha da büyüyeceğine, malvarlığının çok daha artacağına, işlerini bir türlü toparlayamayacağına, yaşamının kusursuz denecek kadar eksiksiz hale geleceğine ve hiçbir ihtiyacının da kalmayacağına yorulur.

Rüyada birinin nişanlandığını duymak başarısının ve kazancının önündeki engellerin kalkacağına, ticaretinin açılacağına ve böylece hayatının düzene gireceğine, bir sebeple uzun bir süre boyunca kendisini toparlayamayacağına, kötü günler geçireceğine delalettir.

Rüyada nişanlı olduğunu duymak kısmetlerin artacağına, her adımı takip edilen biri olup bu şekilde çok para ve mal kazanacağına, keyifleneceğine ve afiyette olacağına tabir olunur.

Rüyada nişanlısının öldüğünü duymak sağlıkla ilgili bir konuda verilecek bir kararın ardından kısa sürecek bir operasyon geçirileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, sorumlulukların ve yükümlülüklerin yerine getirileceğine, kazancının yerine gelmesine delalet etmektedir.

Rüyada arkadaşının nişanlandığını duymak hayalini kurduğu şeylerden günden güne uzaklaşacağına, nişanlı ya da sözlü olanların arasına husumet gireceğine ve geçici bir ayrılık yaşanacağına, sevilen kişilerle aranın bozulacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments