Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada sevgilin annesini görmek

Rüyada sevgilin annesini görmek

Rüyada sevgilin annesini görmek büyük bir cesaret örneği göstererek ve ya Allah diyerek çok riskli işlere gireceğine, deyim yerindeyse boğulacaksan büyük denizde boğulacaksın mantığından hareket edeceğine ve Allah’ın izni ve yardımıyla amacına ulaşarak istediğini alacağına, iş güç konusunda birçok karar verileceğine, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, umutsuz olacağına, olayın fazla büyümeden ve alevlenmeden tatlıya bağlanacağına, birçok insanla çok uzun süreli tartışmalar yaşayacağına, kendisini hiç olmadığı kadar sıkışmış hissedeceğine, sağlıklı bir kişi olmaya, hayal ettiği kariyerine de mutlaka ulaşacağına, dostların ve arkadaşların vefasızlığı ile karşılaşılacağına işarettir.

Rüyada sevgilin annesini gördüyseniz:

  • Biraz da siz olayları gözünüzde büyütüyorsunuz.

Rüyada annesinin sevgilisini görmek birçok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine, içine düştüğü çıkmazlarının önünün açılmaya başlayacağına, elini eteğini çektiği şeylerin kendisine umut verecek şekilde aşama kaydedeceğine, başarıdan başarıya koşacağına ve üstüne aldığı her işi layığıyla yerine getireceğine delalet eder.

Rüyada eski sevgilinin annesini öpmek hayırlı ve güzel günler göreceğine, doğru kararlar alarak kendisine bol şans, uğur ve kazanç getirecek doğru işlerin altına imzasını atacağına, elinde bulunan üç kuruşun bu kişi tarafından çalınacağına, kız çocuğunun olacağına alamet eder.

Rüyada sevgilinin annesiyle konuşmak çok fazla zarara sebep olmayacağına, bu sayede kişinin hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına, çok büyük başarılar kazanacağına ve huzura ereceğine, şimdiye kadar yaşadığı sıkıntılarının sona ereceğine, üzüntülerinin ve sıkıntılarının en kısa sürede sona ereceğine ve her zaman mutlu bir kişi olacağına, gireceği işlerde başarının uzak olmayacağına delalettir.

Rüyada eski sevgiliyi ve annesini görmek karşısına kendisini mutsuz edecek, hayal kırıklığına uğratacak ya da emeklerini boşa çıkaracak hiçbir önemli sorun çıkmayacağına, mutlu başlayan bir birlikteliğin tartışmalı bir şekilde biteceğine, işlerinin büyüyeceğine ve çok iyi kişilerle iş ortaklıkları yapıp, onlar sayesinde borçlarından kurtulacağına delalettir.

Rüyada sevgilinin annesinin öldüğünü görmek önüne çıkan engellerden yılmayacağına, erkekler için pek çok kadını etkileyen çapkın biri olarak anılacağına, istenen ve beklenen haberlerin gelmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgilisinin annesini görmek zorlukların aşılacağına, büyük bir ortaklığa girileceğine, uzun zamandan beri çıkmak istediği ancak yaşadığı sorunlardan ötürü bir türlü çıkamadığı tatile artık çıkacağına, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların başgöstereceğine yorulur.

Rüyada sevgilisinin annesini ve babasını görmek işlerinin başarılı olacağına, düşmanların barışacağına, onlar sayesinde kalkınacağına delalettir.

Rüyada anne ve sevgili görmek üzüntülü ve zor günler yaşanacağına, hayırla açılan yolların kısa zamanda kapanacağına, umutların biteceğine, hayırlı ve de uğurlu olacak girişimlerde bulunacağına, rüyayı gören kişiye çok büyük bir şöhret getireceğine, çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacağına delalet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.