Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada sevdiğinle yemek

Rüyada sevdiğinle yemek

Rüyada sevdiğinle yemek verdiği yaşam mücadelesinin yorulmasına ve çabalamasına değeceğine bu sayede güzel günler yaşayacağına, yaşamının güzellikler içinde geçeceğine, hayatında kolaylıkların meydana geleceğine, iyiliğin ve hayrın kendisini her daim bulacağına, deyim yerindeyse kişinin kendi yağında kavrulacağına, sıkıntıların, tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine, çaresizliklerine ve çözümsüzlüklerine çareler ve çözümler bulacağına, sorunlarını ve zorluklarını aşmayı bileceğine, kalbinden geçen tüm dileklerine kavuşacağına, işyerine ve hanesine bolluk ve bereket geleceğine, işlerine de bereketin ve verimin hâsıl olacağına inanılır.

Rüyada sevdiğinle yemek gördüyseniz:

  • Bazı yaptırımlarda bulunmanız, emirler vermeniz veya yerine getirilmek üzere notlar bırakmanız durumunda karşınızdaki kişilerin benzer hareketleriyle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada sevdiğinin yemek yaptığını görmek mal mülk sahibi olup sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, çalıştığına değeceğine, sorunlarının çözüleceğine işaret eder.

Rüyada sevdiğin biriyle yemek yemek galibiyetin bu iki faktör sayesinde gerçekleşeceğine, orada yeni kişilerle tanışıp dost olacağına, ticari yönden atılacak adımların hayırlı olacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişiyle yemek yapmak işlerindeki verimin her geçen gün daha fazla artacağına, kişinin sadece kazancının değil aynı zamanda rütbesinin de yükseleceğine, rüya sahibinin kendisini çaresiz hissederek, bir türlü işin içinden sıyrılamayıp sinirden gözyaşı dökeceğine, kişinin moralinin ve keyfinin yerine geleceğine, dileklerinin gerçekleşeceğine ve dileklerinin de tutacağına yorulur.

Rüyada sevdiğin kızla yemek yemek bolluğu, bereketi ve zenginliği bulacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, ancak hiç beklemediği bir anda karşısına çıkabilecek bir olaya karşı çok dikkatli olması gerektiğine, eğer önlem almazsa çok kötü ve istenmeyen durumlara düşeceğine, kardeşlerle birlikte kurulacak bir işte büyük başarı sağlanacağına ve hayırlı bir haberin alınması sayesinde kötü giden bir durumun düzeleceğine tabir olunur.

Rüyada sevdiğinle ekmek yemek eş, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, amaçlarınızın gerçekleşeceğine, mesleğindeki başarısının artacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğine yemek vermek aksiliklerin yaşanacağına, bol nimete kavuşulacağına, daha fazla gelir sahibi olunacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine, Allah’a yakınlaşmak için sevap işlerinden geri kalmayacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğin yemekleri görmek uzun yıllar boyunca hayal ettiği ve insanların sahip olmak istediği bir hayaline kavuşacağına, kişinin rüya gibi bir hayat yaşayacağına, hem iş, hem de turistik açıdan keyif dolu günler geçireceğine tabir olunur.

Rüyada sevdiği erkekle yemek yemek sıkıntılarından arınıp genişliğe çıkacağına, rahat edeceğine, mutlu ve sağlıklı olacağına, kazancının bereketleneceğine delalettir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments