Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada sevdiğinle bebek sevmek

Rüyada sevdiğinle bebek sevmek

Rüyada sevdiğinle bebek sevmek çok iyi bir kazanç elde edeceğine, Allah’ın kendisine zamansız can kayıpları yaşatmayacağına, vebalı ve ince hastalık vermeyeceğine, hanesinde bolluk ve bereket olacağına, işlerinin açılmasıyla gelirinin bir anda ikiye katlanacağına, borcunun tamamen sıfırlanacağına ve kara geçip artık para biriktirip, yatırım yapabilme imkânı elde edeceğine, insanlık ve kulluk vazifesini daha çok yerine getireceğine, dünya hayatından çok ahiret yaşamı için savaşacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını yakında atlatacağına, problemlerinin ve borçlarının da çoğalacağına, kişinin ailesinden kendisine miras kalan yerleri veya mülkleri sorunsuz bir şekilde alacağına alamet eder.

Rüyada sevdiğinle bebek sevmek gördüyseniz:

  • Tavrınız sert oluyor bence biraz yumuşatın.

Rüyada sevdiğinin kucağında bebek görmek yeni işler yapma imkanı elde edeceğine, yeni işlere girileceğine, gülümsemenin yüzünden eksik olmayacağına alamet eder.

Rüyada arkadaşının bebeğini sevmek dualarının ve dileklerinin karşılık bulacağına, bir sebeple kısa bir zaman içinde çok üzüleceğine, sıkıntısı olanın ferahlığa çıkacağına yorulmaktadır.

Rüyada yeni doğmuş erkek bebek sevmek iş hayatında atılıma geçeceğine, kendisine büyük kar getirecek işler yapacağına, sevdiklerinin her daim dizinin dibinde olacağına, hiçbir şeyin aksiliklere takılmadan istediği gibi ilerleyeceğine, iş hayatı içinde çok rahat bir nefes alacağına, sorunlarını çözeceğine delalet eder.

Rüyada yeni doğmuş bebek sevmek işlerin çok daha iyi bir şekilde ilerleyeceği bir döneme girileceğine ve yardıma muhtaç insanlara çok büyük yardımlarda bulunulacağına, işi en doğru şekilde yönetmeyi başaracağına, dertlerini ve sorunlarını bir tarafa bırakacağına işaret etmektedir.

Rüyada erkek bebek sevmek öpmek çok hayırlı ve büyük bir kazanç elde edeceğine, sorunların ve musibetlerin sona ereceğine, ruhsal ve parasal olarak çok rahat ettirecek bir karar verileceğine, anlayışlı ve hoşgörülü bir kişi ile evlenileceğine ve evlat sahibi olunacağına yorulur.

Rüyada bebek öpmek sevmek sonradan da bunun sancısını ve pişmanlığını yaşayacağına, hatadan dolayı zarar edeceğine, yarınlara olan bakış açısının olumlu yönde değişeceğine alamet eder.

Rüyada yeni doğmuş bebeği sevmek elinin bollaşacağına, geçim derdinin biteceğine, amacına ulaşmayı başaracağına, fırsatların heba edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada erkek bebek sevdiğini görmek makamını garantileyeceğine, huzurun kaçıp yeniden gergin ve stresli bir hayata kavuşulacağına, art niyetli ve kötü emelleri olan bir kişiyi alt etmeye rivayet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir yorum

  1. Rüyamda sevdiğimle yolculuğa çıkmışız, yolda dağlık bir yere vardık, arabayla devamı olmayan bir yerde indik. Tanımadığım bir eve misafirliğe girdik ve kucağımızda güya bize ait bir benek vardı.

    Rüyamı tabir etmenizi rica ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.