Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada sevdiğinin öpüştüğünü görmek

Rüyada sevdiğinin öpüştüğünü görmek

Rüyada sevdiğinin öpüştüğünü görmek sorunların çözüm bulacağına ve çözümsüz gibi duran bir işin çözüleceğine, eğitim hayatında önünü kesen sorunların üstesinden geleceğine, kötü ve sıkıntılı günleri de unutturacağına, aile büyüklerinden alınacak destek sayesinde çok güzel bir düğün yapılacağına, yeteri kadar kazanç elde ettikten kendi işini kurmak için adım atacağına, can sıkıntısının sona ereceğine, kendine çeki düzen vereceğine, sevdiği kişilerle arasının açılacağına, istemeden ortak olduğu bazı olaylar yüzünden neşesinin kaçacağına ve uzun zamandan beri kafasını taktığı bir durumdan ötürü zarar edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğinin öpüştüğünü gördüyseniz:

  • Az rastlanır türde veya tesadüfen ortaya çıkabilecek bazı bilgiler söz konusu olabilir.

Rüyada sevdiğin kişinin yandığını görmek işsiz ise işe gireceğine, hayal ettiği şeylere kavuşacağına, günden günde daha fazla stres yapacağına rivayet eder.

Rüyada güzel erkek çocuğu sevmek çok büyük sorunlar yaşanacağına, parasal olarak gitgide daha kötü bir hale düşüleceğine, gücünü ve iyi izlenimini de kaybedeceğine, birden fazla ortakla iş kurulacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin anne ve babasını görmek başına bir şey gelmemesi için Allah’a yalvaracağına, imkânlarının kendisini rahat yaşatacak kadar geniş olacağına, elindekilerinin kıymetini bileceğine, yaşama hevesinden olacağına delalettir.

Rüyada sevdiğin biriyle konuşmak bugüne kadar eline geçen en büyük fırsatı yakalayarak mutlu olacağına ve ailesine de son nefesine kadar bakıp, onları rahat ettireceğine, yaşanan bazı sorunlara çözüm bulmak amacıyla uzunca bir yolculuğa çıkacağına, hayalini kurduğu şeyleri yapmaya başlayacağına yorulur.

Rüyada sevdiğin birine ekmek vermek büyük bir hastalığın pençesine düşüleceğine, kendisini mutlu edecek ve kazanç sağlayacak yeni uğraşlar edineceğine, özel hayatında mutluluğu yakalamasına delalet eder.

Rüyada hep sevdiğini görmek pişmanlık duyacağı kararlar alacağına, daha geniş bir rızık elde edeceğine, geçiminin çok daha kolay hale geleceğine ve dünyanın tüm güzelliklerinin ve nimetlerinin tadına varma şansına nail olacağına, devletin en yüksek mercilerinde önemli görevleri ifa edeceğine, maddi anlamda mücadelelerinin karşılığını alacağına işarettir.

Rüyada sevdiğin kişinin ölüm haberini almak dualarının gerçekleşeceğine, hayal kırıklığı olmadan, inandığı ve sevdiği insanlarla hoş sohbet ederek, iyi zamanlar geçireceğine, geleceği için de kendisine cesaret vereceğine inanılır.

Rüyada başka birinin çocuğunu sevmek sadece keyif alacağı şekilde yaşayacağına, kalp kırmaya, çok büyük ve hayırlı gelişmelerin ortaya çıkacağına ve ileride yaşanacak çok daha kötü olayların önüne geçerek çok daha zorlaşmasını engelleyeceğine delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments