Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada sevdiğinin ardından ağlamak

Rüyada sevdiğinin ardından ağlamak

Rüyada sevdiğinin ardından ağlamak şansının bir türlü dönmeyeceğine, yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına, hayatı ile bazı kararlar vereceğine, çocukluk arkadaşlarının birbirine kavuşacağına, nefsine yenileceğine, hayatı neredeyse baştan aşağı değiştirecek bir konuda uzun uzun düşünerek karar verileceğine, sevdikleri ile arasına nifak ve ayrılık gireceğine, iyi ruh halinin bozulacağına alamet eder.

Rüyada sevdiğinin ardından ağlamak gördüyseniz:

  • Bazı konularda hayatınızı zorlaştırabilecek kararlar alma veya girişimlerde bulunma aşamasında olabilirsiniz.

Rüyada sevdiğinin ardından ağlamak çok büyük azim göstererek kendi işini kuracağına, kardeşler arasındaki tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına, kazanç getirecek bir işte yüksek bir mevkiye ulaşılacağına ve sorunların sona ereceğine, namaz kılacağına, sevap işlemek için uğraşacağına, hayır işi yapacağına ve zekât vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin ardından ağlamak mutluluk gözyaşı dökeceğine, uzun uzun dalıp gideceğine, atılacak adım sayesinde çok büyük başarı kazanacağına tabir olunur.

Rüyada ölü ardından ağlamak insanlar arasında iyi anılır olacağına, toplumda sözü geçen ve ağırlığı olan kimse haline geleceğine, sorunlarının kısa bir zaman içinde çözüleceğine, işine gösterdiği özen ve hürmet sayesinde çok daha iyi yerlere geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölen birinin ardından ağlamak sorunlarını ve sıkıntılarını çok zahmet çekmeden ortadan kaldıracağına, uzun uğraşlar sonucunda bazı çalışmalar gerçekleştirip bu çalışmalar ile büyük kademelerdeki kişilerin dikkatlerini çekeceğine, maddi zarara gireceğine, parasız ve işsiz kalacağına, bunun sebebinin de başka kişi veya kişiler olacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin ardından ağlamak kazancının hiçbir şekilde daha azalmayacağına, geçmişten gelen ama hala kanayan yaraların kapanacağına, hakkın lütuflarına sahip olunacağına, dünya malına kavuşulacağına, işlerin açılacağına, kişinin hayırlı yollara gireceğine, aile hayatı içinde mutlu olunacağına, sevilen kişilerle kurulacak bir ortaklık sayesinde çok ses getiren işlere girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölünün ardından ağlamak elinde bulunan imkânlar sayesinde sıkıntılarının ve sorunlarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, kısa süre içinde çok üzüleceği bir olay yaşayacağına, yakınlarıyla anlaşmazlıkların biteceğine, kavgasız, gürültüsüz, sakin ve dingin günlerin yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölen kişinin ardından ağlamak başarılı olacağı bir iş için çok sevdiği bir kişi ile ortaklık kuracağına, sorunlarını gidereceğine, böylece eline geçen bir miktar para sayesinde işlerini hiç olmadığı kadar iyi şekilde sürdüreceğine ve sevdiği kişileri de yanına alarak çok başarılı işlere imza atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölenin ardından ağlamak musibetlerin ve rahatsızlıkların ortadan kalkacağına, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına ve iş için oluşturduğu projeler ile büyük çok kazanç elde edeceğine, aksilikler yüzünden kısa sürede büyük kazanç getirecek bir işin elden kaçacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments