Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada sevdiğin kişiyi hapishanede görmek

Rüyada sevdiğin kişiyi hapishanede görmek

Rüyada sevdiğin kişiyi hapishanede görmek ana baba duası alınması ile güzel bir işe ortak olunacağına, çıkılan yolda Allah’ın izni ile ferahlığa kavuşulacağına, düşmanların yaşanılan kötü olaylar karşısında sevineceğine, malının ve parasının kendisi için fazlaca yerinde olacağına ve huzurlu bir yaşam süreceğine, bugüne kadar beklenen bir haberin gelmesiyle kişinin iştiraklerde, girişimlerde bulunacağına, sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine, hayatını sürdürmek için kendisine yeni yollar arayacağına, huzura erileceğine, iş açısından da verilen kararların en isabetli şekilde hedefine ulaşacağına, kişinin alim olacak kadar ilim ve fenne önem vereceğine delalettir.

Rüyada sevdiğin kişiyi hapishanede gördüyseniz:

  • Maddi konularda tanıdığınız bir kişiden bir teklif alabilirsiniz.

Rüyada sevdiğin kişiyi hapishanede görmek sorun yaşadığı kişilerle arasını düzeltmesi için önayak olunacağına, iş ile ilgili tecrübeli kişi ya da kişiler ile oturup fikir alışverişinde bulunacağına, kendisini yıprattığı için yaşadığı sorunların boşa olduğuna, bu yüzden kendisini üzen ve sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğini hapishanede görmek kişinin başına gelecek uğursuz bir olaya ya da kötü bir musibete, yaptığı seçimlerin kendisi için çok isabetli ve doğru olacağına, rahatın kaçacağı sıkıntılı bir haber alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğini hapishane görmek o kişilerden güzel sözler duyulacağına ve jestler görüleceğine, rızkından olacağına, hakkı olanlara kavuşacağına, emeklerine karşılık hayal ettiklerine ulaşacağına, geçim derdi çekmeyeceğine işarettir.

Rüyada sevdiğin kişinin ayağını görmek yanlışlara düşeceğine, nankörlük, vefasızlık ve haksızlık göreceğine, mutsuz olacağına, maddi ve manevi sıkıntıların yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, özellikle de maddi anlamda rahatlayacağına işarettir.

Rüyada sevdiği kişi tarafından öldürülmek güvendiği insanların gerçek yüzlerini göreceğine, kısmetin ve şansın açılacağına, solan yüzünün güleceğine ve elinin de bolluğa kavuşacağına delalettir.

Rüyada sevdiğin kişinin taşındığını görmek bol kazançlı bir işe girileceğine ve zengin olunacağına, olağan üstü ya da garip sayılabilecek hiçbir olayın yaşanmayacağına, bir sebeple sevdiği kişilerden çok laf işiteceğine delalettir.

Rüyada sevdiğin kişiyi aramak parasal olarak iyi bir kazanç elde edileceğine, maddi ve manevi birçok şey kazanılacağına, bu sayede mal mülk sahibi olup sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, sorunların, sıkıntıların ve musibetlerin çözüme kavuşacağına yorulur.

Rüyada sevdiğin kişinin saçını okşamak eşlerin arasına kara kedi gireceğine, her türlü kötülükten uzakdurulacağına, kendi işine kavuşacağına inanılır.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments