Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada sevdiğin kişinin mezarını görmek

Rüyada sevdiğin kişinin mezarını görmek

Rüyada sevdiğin kişinin mezarını görmek işlerinde yeni bir sayfa açacağına, büyük bir başarı kazanılması ve daha üst bir mevkiye terfi edilmesi ile çok daha hayırlı işlere girileceğine, çalışmaları kötüleyeceğine, ortaya konulan bir çalışmaya zarar vereceğine, ihanet edeceğine ve aile hayatında tartışmalara neden olacağına, uğranacak büyük zararların ve ortaya çıkacak sorunların tahmin edilmesi ve bu durumun akıllı bir şekilde kontrol edilmesi için rüyayı gören kişinin yakın bir arkadaşından yardım ve destek alacağına, sorunların birbiri ardına geleceğine, kendine dikkat edeceği ve bu nedenle hayatın kendisini yıpratamayacağına, en olunmaz yaralarının kapanacağına, şansın döneceğine, yaşanan bir hastalık varsa eğer kısa zamanda iyileşeceğine, çok rahat bir döneme girileceğine, çekemeyen kişilerin vermeye çalıştığı zararların boşa çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin mezarını gördüyseniz:

  • Aslında onun kasıtlı bir haraketi olmayabilir.

Rüyada sevdiğin kişiyi mezarlıkta görmek aradığı çareleri bulacağına, o işi canlandıracağına, uzun zamandan beri haber beklenen bir yerden iyi haber gelmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada sevdiği kişinin mezarını görmek yoksul ve muhtaç insanların hakkına göz dikeceğine, maddi sıkıntıyla geçecek bir dönem geçirileceğine, üst düzey çalışmalara imza atılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin mezarını görmek sorunlarını halletmeyi başaracağına, çekilen bir çilenin maddi olarak büyük bir zarar verdikten sonra sona ereceğine ve sosyal hayatta sevilen bir kişi ile yola çıkılacağına, dert yüzü görmeyeceği gibi, hayatı ile ilgili büyük sorunlarla da karşılaşmayacağına, berekete, bolluk içinde, zengin bir hayat sürüleceğine tabir olunur.

Rüyada bir kişinin mezarını görmek sıkıntı yaratan durumların düzeltileceğine, rahat edilecek bir döneme girileceğine, zahmet veren işlerin kolaylaştırılacağına, eğer mektup kapalı bir zarf içinde gelirse de kendisine özel ama yine de sevindirici haber alacağına, bedenen ve ruhen iyi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölen kişiyi mezardan çıkarmak sağlıkla ilgili olarak yaşanan bir sorunun ortadan kalkacağına, zararların daha çok çalışmayla telafi edileceğine, başının ağrıyacağına inanılır.

Rüyada yaşayan kişinin mezarını görmek çok hayırlı ve güzel sonuçlar alacağına, bundan sonra yapmak istediği çalışmalar için önayak olacak çalışmalar gerçekleştireceğine, onlarla güzel, keyifli günler geçireceğine, zor zamanlarında da en büyük destekçilerinin yine bu kimseler olacağına, kime gideceğine delalet eder.

Rüyada ölmüş kişinin mezarını kazmak mutlulukların her geçen gün daha da artacağına, üzüleceğine ve pişman olacağına, işlerini çok hayırlı bir şekilde yoluna sokacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş kişinin mezarını görmek karşısına kendisine hayır, mutluluk, huzur getirecek birinin çıkacağına, tabiri caizse hedefi on ikiden vuracağına, şansının açılacağına, işlerinin büyüyeceğine, sosyal hayatında ve iş hayatında neredeyse farklı bir kişi olarak görüleceğine ve çok büyük bir sevince kapılacağına işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments