Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada sevdiğin insanın sarıldığını görmek

Rüyada sevdiğin insanın sarıldığını görmek

Rüyada sevdiğin insanın sarıldığını görmek süzüleceğine, ağlayacağına, kendisini çekemeyen ve işlerinin önüne sürekli bir engel çıkaran kişileri yenilgiye uğratacağına, aile bireylerinin birbirleri ile ters düşeceğine, hane içinde kopmaların ve ayrılmaların yaşanacağına, çok hayırlı ve güzel olayların göbeğine düşeceğine, hayırlı ve çok güzel olaylar yaşayacağına, rahat edeceği bir döneme gireceğine, sevilen kişi ile çok hayırlı bir karar alınacağına, bir sebeple ister istemez bazı kişilere yardım için başvuracağına, bu kişilerden alacağı olumsuz yanıt yüzünden işlerinin daha kötü bir hal alacağına, kendisini çok kötü hissedeceğine, şans ve kısmet elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada sevdiğin insanın sarıldığını gördüyseniz:

  • Diğerlerinin yaptıkları veya söyledikleri sıkıntı yaratabilir.

Rüyada sevdiğin insanın sarıldığını görmek sıkıntılarının sona ereceğine, yarınlarına dair endişelerinin biteceğine ve hayatın artık rüya sahibinin yüzüne gülmeye başlayacağına, evliliğinin başarılı şekilde yürüyeceğine, işlerinin her zaman büyüyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevdiği insanla sarılmak çok zor olayları çok kısa bir zamanda çözeceğine, böylece istediği kadar kazanca ve mala sahip olacağına, rızkının her geçen gün daha da artacağına, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine tabir olunur.

Rüyada sevdiğin insana sarılıp ağlamak iyi insan olmaktan vazgeçileceğine ve atılan bazı adımlardan ötürü kurulan bazı hayallerden vazgeçilmek zorunda kalınacağına, yeni iş kollarına girileceğine, rakiplerin sevineceği bir haberle üzüntü duyulacağına işaret eder.

Rüyada sevdiğin insana sarılmak sorunlarının çözüleceğine, keyfini, neşesini, yaşama isteğini ve tüm huzurunu kaybedeceğine, can derdine düşeceğine ve bu nedenle de çok mutsuz olacağına, sevinçli ve güzel olayların yaşanacağına işaret eder.

Rüyada sevdiğin insanla sarılmak yokluğun ve geçim sıkıntısının baş göstereceğine, sıkıntılarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine, kolay ve rahat bir yaşama sahip olmak için de sayısız olanaklarla karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada sevdiği insana sarıldığını görmek işine, kendisine ve yaşamına çeki düzen vereceğine, arkadaşına söylediği bir sırrın açığa çıkması yüzünden bazı kimselerle arasında kırgınlıklar yaşanacağına, yaşamının çalkantı, gürültü patırtı ve huzursuzluk içinde geçeceğine, bir süre durulmayan olayların ve halledilemediği için sürüp giden meselelerin ortaya çıkacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğin bir insana sarılmak yakın zaman içinde sergilenen davranışlar sayesinde çok daha iyi ve düzgün bir hayat sürüleceğine, kısa süre içinde hiç olmadığı kadar rahat edeceğine, zarar edilen bir dönemin biteceğine, elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına, bilgi ile donanacağına ve okumaktan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğine, neşesini kaybedeceğine rivayet eder.

Rüyada ölü insana sarılmak ömrünün hayırlarla dolu geçeceğine, eşinin ve çocuklarının kendisi içi vefa göstereceğine, geçim sıkıntısının olmayacağına, yeni bir adım atılacağına, kazancını günden güne daha da arttıracağına yorulur.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments