Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada sevdiğin birinin içki içtiğini görmek

Rüyada sevdiğin birinin içki içtiğini görmek

Rüyada sevdiğin birinin içki içtiğini görmek sevdiği insanlar tarafından her zaman el üstünde tutulup akranlara kişilik olarak örnek gösterileceğine, güvenilen kimselerle yapılan işlerde de yarı yolda kalınacağına, yaşamının da her geçen gün iyiye doğru gideceğine, emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve gelirinin de kendisini konfor içinde yaşatacak miktarda olacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını kimseden yardım almadan çözüme ulaştıracağına, kişinin ailesinden kendisine miras kalan yerleri veya mülkleri sorunsuz bir şekilde alacağına, işlerinin istediği gibi olacağına, kendisine tehlike oluşturacak her durumun farkına varacağına işarettir.

Rüyada sevdiğin birinin içki içtiğini gördüyseniz:

  • Planlarınızı bozan veya bozmaya çalışan kişiler olabilir.

Rüyada sevdiğinin içki içtiğini görmek kendisini bu duruma düşüren kişiler ile irtibatını tamamen keseceğine, büyük bir rahatsızlıkla boğuşacağına, yakın bir zaman içinde kendi işine sahip olacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğini içki içerken görmek özgürlüklerine sahip çıkan rüya sahibinin gelecekte daha başarılı biri haline geleceğine, kişinin hayatında kolaylıklar ve mutluluklar yaşanacağına, sorunlarının en kısa zaman içinde son bulacağına işaret eder.

Rüyada sevdiğin birinin içki içtiğini görmek rüya sahibinin bu kişi ile usta çırak ilişkisi yaşayacağına ve bu kişi sayesinde çok büyük başarılar kazanarak çok üst mevkilere geleceğine, yaşamına yeni bir yön vereceğine, kendisine hayır, iyilik, güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına, çeşitli çalışmalar gerçekleştirdiği için çok büyük kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin içki içtiğini görmek huzurunun ve başarılarının da kalıcı olacağına, beklemediği bir anda üst üste müjdeli haberler alacağına ve yüzünün güleceğine, zarar ettiğini düşünürken bu işten kat be kat gelir elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölü birini içki içerken görmek çok büyük bir malvarlığına sahip olacağına, şifaya kavuşacağına, kişinin rüya gibi bir hayat yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada oğlunu içki içerken görmek kişinin bir müddet doğru karar vermek adına içinde bulunduğu ortamdan uzaklaşacağına ve inzivaya çekileceğine, işlerinin sürekli daha kötüye gideceğine, imkânlarını kaybedeceğine rivayet eder.

Rüyada içki içip sarhoş olmamak büyük umutlarla girdiği bir işten eli boş döneceğine, aile hayatı ile ilgili bazı musibetlerle karşılaşacağına, maddi ve manevi olarak her zaman yanında olacağına, büyük bir zenginliğe sahip olunacağına, sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada evinde içki içildiğini görmek aydınlığa çıkılacağına, geçiminin de daha rahat bir hale geleceğine, kısa süre içinde manevi açıdan büyük bir boşluğa düşüleceğine ve uzunca bir süre toparlanılamayacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments