Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada sepeti görmek

Rüyada sepeti görmek

Rüyada sepeti görmek nüfuzunu da kullanarak gerekli adımları atacağına, zararlı bir alışkanlığın yakında bitirileceğine, zorluk çekilen bir dönemin geride kalacağına, dedikodu yapan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, sevilen bir kişinin düştüğü sıkıntıdan kurtulması için yardım edileceğine, aile içerisinde sık sık tartışmalar olacağına, yeni işlere ve projelere gireceğine, kendisini işine veremeyeceğine, başarısızlığa düşeceğine ve hüsran yaşayacağına, çalışılan işte büyük bir zam alınacağına, masa başı bir işe gireceğine, işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakın bir zamanda kendi işini kuracağına, bu sayede büyük bir özgüvene sahip olacağına ve insanları şaşırtacak ve dikkatlerini çekecek çok büyük ve farklı çalışmalara gireceğine işarettir.

Rüyada sepeti gördüyseniz:

  • Her iletiyi iki kere kontrol etmekte fayda var.

Rüyada sepette çamaşır görmek iş hayatında ve aile hayatında düştüğü boşluktan kurtulması ve parasal olarak çok zor durumlara düşmemesi için yardım edileceğine ve herhangi şekilde ortaya çıkabilecek hastalık durumundan ötürü gereken ne varsa yapılacağına, çok üzüntülü olaylar içinde kalacağına, büyük bir rahatsızlıkla boğuşacağına yorulur.

Rüyada sepet içinde çok yumurta görmek ancak daha azimli ve daha sabırlı adımlar atıp çok büyük ve yeni bir anlayışla zarar edilen işlerin toparlanacağına, kişinin huzurunun ve mutluluğunun hiç bitmeyeceğine, bunlar yetmezmiş gibi bir de sağlık sorunlarının başgöstereceğine rivayet eder.

Rüyada sepet almak yapılan bir hata yüzünden zor zamanlar geçirileceğine ve kalp kırıklığı yaşatacak bir olayla karşılaşılacağına, hem maddi olarak hem de manevi olarak keyfinin yerine geleceğine, güçlükle elde edilecek başarı inanılır.

Rüyada bir sepet meyve görmek Allah’ın kendisine atlatamayacağı dertler, üstesinden gelemeyeceği zorluklar vermeyeceğine, aldığı ödeme ile sıkıntı yaratan borçlarını kapatan rüya sahibinin,  rahat bir nefes alacağına, sıkıntıların sona ereceğine, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada sepette elma görmek çok sıkıntı çekeceğine, neşeli ve keyifli günler geçireceğine, iş arayanlar için pek çok teklifin arka arkaya geleceğine işaret eder.

Rüyada sepet içinde ekmek görmek yüreğindeki sıkıntılarından ve aşamadığı zorluklardan kurtulacağına, ele geçen fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, aile hayatında ve eğitim hayatında yaşanan sorunlardan ve sıkıntılardan alınacak destekler sayesinde kurtuluşa erileceğine, iş için önemli olabilecek bir ortaklık kurularak yeni işlere sermaye olarak kullanılacağına alamet etmektedir.

Rüyada sepet taşımak güzel ve huzurlu bir hayat yaşanacağına, aldığı iyi aile terbiyesi ve eğitim sayesinde herkesin takdirini toplayacağına, ailesi ile arasında bazı tartışmalar yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada sepette üzüm görmek manevi olarak da çöküntü içine düşeceğine, çok iyi işler ortaya konacağına, canını sıkacak ve epey üzüntü verecek bir durumla karşı karşıya kalınacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments