Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada şemsiye seçmek

Rüyada şemsiye seçmek

Rüyada şemsiye seçmek büyük sıkıntıları olmayacağına, ancak daha sonra alacağı hayırlı bir haber ile hayatı için çok büyük adımlar atacağına, kendisine bir zamanlar destek olan ve her daim yanında duran kişilerin sırt çevireceğine, çektiği sıkıntıların daha da artacağına, kendisini üzen ve yıpratan şeyleri hayatından çıkartacağına, sevdiklerine de her şeyin en iyisini vereceğine, gergin ve üzüntülü günler geçireceğine, çok rahat bir hayat yaşayacağına, sıfırdan aldığı bir işi en tepeye çıkartacağına ve bu sayede iş hayatında çok büyük firmaların dikkatini çekeceğine, geçim sıkıntısına düşeceğine ve bir türlü bir yerde tutunamayacağına delalet etmektedir.

Rüyada şemsiye seçmek gördüyseniz:

  • Yurtdışı ilişkilerde sorun yaşatabilir.

Rüyada şemsiye seçmek iş konusunda temiz bir sayfa açılacağına, ayrılıklar olmadan uyum içinde yaşanacağına, kendisini üzen ve yoran birçok olayı ortadan kaldıracağına, yaptığı hatalardan ders alacağına, bazı pişmanlıklar yaşayacağına, istemeden de olsa kalbini kırdığı insanlardan özür dileyeceğine delalet eder.

Rüyada meslek seçmek rüya sahibinin yaşamında olumlu, güzel ve hayırlı değişiklikler yaşayacağına, sevgiliyle muhabbetin daha da derinleşmesine, bazı ön yargılarından da kurtulmasına vesile olacağına delalet etmektedir.

Rüyada eşya seçmek kısa süre içinde büyük ses getirecek işler ile insanların dikkatini çekeceğine, hayatının kolaylaşacağına ve daha keyifli hale geleceğine, çok büyük başarı kazanacağına inanılır.

Rüyada dondurma seçmek insanlara birşeyleri ispat etmeye çalışırken işlerin kötü bir hal alacağına ve sağlık sorunları ile geçecek bir döneme girileceğine, gittikçe çıkmaza düşeceğine, hayırlı bir kişi ile bir birliktelik yaşanacağına işarettir.

Rüyada elma seçmek sıkıntıların büyüyeceğine, sahip olduklarının kıymetini bilmeyişi nedeni ile elindekileri ve avucundakileri kaybedeceğine, el attığı bütün işlerde başarıya ulaşacağına yorulur.

Rüyada mezar yeri seçmek kişinin hayatında eksik olanları tespit ederek tamamlayacağına kendi içine dönüp, kişiliğinde kendisine ve başkalarına zarar veren yönleri bularak iyileştireceğine, hayallerini ve isteklerini yerine getirmek için var gücü ile mücadele edeceğine ve bu uğurda koşmaktan bir an olsun yorulmayacağına, ağız tadına ve sağlığına kavuşacağına işaret eder.

Rüyada mercimek seçmek başının belaya girmeyeceğine, başarılarının ve mutluluğunun da daim olacağına, kuracağı ortaklık sayesinde daha iyi kazançlar elde edeceğine, rahat ettiği bir döneme gireceğine, ettiği tüm duaların kabul edileceğine ve mal mülk sahibi olacağına, ünleneceğine tabir olunur.

Rüyada terlik seçmek büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, hiç istemeyeceği şeyler ile karşılaşacağına, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, ailesi ile çok büyük tartışmalara gireceğine, dedesinden kalan bir toprak sayesinde ev alacağına, kafasını toplamasına yardımcı olacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments