Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada şef olmak

Rüyada şef olmak

Rüyada şef olmak problemlerin çok rahat bir şekilde deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüleceğine ve ferahlığa çıkılacağına, uzun süreli planlarda ciddi değişiklikler olacağından dolayı kişinin hesaplarında da karışıklıklar çıkacağına, buna istinaden kazancına bolluk ve bereket geleceğine, sevinçten adeta havalara uçacağına, yenileneceğine ve sıhhate kavuşacağına, elinin bolluğa kavuşacağına, işlerinin açılacağı bir döneme gireceğine, tecrübe sahibi olacağına, zarar edilen işlerin düzeleceğine rivayet eder.

Rüyada şef olmak gördüyseniz:

  • Risklerin yaratacağı stresten uzak kalmanızda fayda var.

Rüyada işyerindeki şefini görmek eğer bu rüyayı gören kimse müşkül bir durumda ise yakın zamanda tüm sıkıntılardan kurtularak feraha ereceğine, dedikoduların hat safhaya ulaşacağına, kendisini yakın bir akrabasının ihaneti içinde bulacağına inanılır.

Rüyada şeftal yemek başarıya giden yollarının açılacağına, yaşadığı kötü günlerin son bulacağına, hem maddi olarak hem de manevi olarak keyfinin yerine geleceğine, tatsızlıkların yaşanacağına, kurulu düzeninin olacağına, özel hayatının da yolunda gideceğine inanılır.

Rüyada şeftale görmek yaşadığı büyük üzüntülerden ferahlığa çıkacağına, onun zamanını çalacağına, yaşamında aksilikler yaşanmayacağına rivayet eder.

Rüyada koro şefi olmak iş hayatı için alınmış ancak ödenememiş borçların yakında ödeneceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının bu sayede sona ereceğine, çok büyük bir istek duyduğu ve hayalini kurduğu şeyleri yakın bir zamanda gerçekleştireceğine ve bu sayede çok huzurlu bir kişi olacağına, sakin bir şekilde ilerleyen bir projeye girip çok emek verdikten sonra hiç istemediği bir sıkıntı yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada işyeri şefini görmek hayal kırıklığı yaşayacağına, umutlarını yitireceğine, kendisini üzen ve kıran kişileri hayatından çıkaracağına, girdiği işlerde çok büyük kazançlar elde edeceğine, işlerinin büyüyeceğine ve çok iyi kişilerle iş ortaklıkları yapıp, onlar sayesinde borçlarından kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada eski şefi görmek daha kararlı bir kişi olunacağına, ağız tadının yaşanacak olaylara paralel olarak kaçacağına ve keyifli ve rahat günlerin sona ereceğine, bir an önce atılım yapması halinde çok yükseleceğine delalet eder.

Rüyada şefi görmek iş hayatında kendi emeklerinin sonuçlarını alarak parlak bir geleceğe sahip olacağına, çok büyük bir hayranlık uyandıracağına, her konuda gelişme gösterileceğine, her türlü musibetten ve melanetten uzaklaşılacağına yorulur.

Rüyada şef görmek böylece rüyayı gören kişinin, sorunlarından kurtulacağına, çok mutlu günler geçireceğine, geçmişten gelen tüm sıkıntıların ve borçların sona ereceğine, küs olduğu kişilerle barışacağına, ağız tadının, keyfinin ve moralinin kaçacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.