Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada seccade yıkamak

Rüyada seccade yıkamak

Rüyada seccade yıkamak başarısızlığa düşeceğine ve hüsran yaşayacağına, düzeltmeye çalıştıkça daha da bozulacağına, kefil olduğu insanlardan zarar göreceğine, ancak tüm bu gelişmeler yaşanırken rüya sahibinin çok mutlu olacağı, iş hayatında başına gelen kötü olaylardan kendisini kurtarabileceği bir durumla karşı karşıya kalacağına, çıkacağı tatilin ardından çok yeni ve başarılı fikirler elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, üzüntülerinin ve endişelerinin son bulacağına, dert ettiği şeyleri teker teker çözüme ulaştıracağına ve huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir hayat süreceğine, bolluğun ve bereketin artacağına, rahatsızlıklarla boğuşulacağına yorulur.

Rüyada seccade yıkamak gördüyseniz:

  • Çevrenize yabancılaşabilir, bir ayrılık yaşayabilirsiniz.

Rüyada seccade yıkamak maddi ve manevi olarak sevineceğine ve rahata ereceğine, sevdikleri ile çok mutlu olacağına, çok hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine, mallarının eksileceğine rivayet eder.

Rüyada seccadeyi öpmek zor zamanların ve tartışmaların geride kalacağına, özlem gidereceğine ve çevresinin kalabalık olacağı günler yaşayacağına, mektepli biri olmanın ayrıcalıkları ve kendini geliştirmesi sayesinde arzu ettiği işlerde çalışabileceğine delalettir.

Rüyada ölüden seccade almak maddi olarak zayıflayacağına, böylece uzun zamandan beri birlikte olduğu kişiyi çok sevindireceğine, şansının ve kısmetinin açık olacağına, yaşamında arka arkaya pek çok güzellik meydana geleceğine delalet eder.

Rüyada seccadeyi kirli görmek sevilen kişiler ile aranın açılacağına ve aile bireyleri arasında ortaya çıkacak fikir ayrılığından ötürü zor günler geçirileceğine, uzun zamandan beri rahatsız olduğu hastalıktan kurtulacağına ve yaşanan stres ve üzüntünün yakında sonuna gelineceğine, kendisini dolandırıp para almak isteyen bir kişiler ile karılaşacağına ve kendisinin olmayan bir borcu ödeyeceğine işarettir.

Rüyada seccadeye pislemek hayatı boyunca hep yeni birşeyler daha öğrenmenin çabasında olacağına, kişiye sunulacak çok sayıda iş fırsatına, iş konusunda çalışanların güvendiği, saygıda kusur edilmeyen, itibarı yüksek bir yönetici olunacağına, hayalini kurduğu işin başına geçeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kirli seccade görmek uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, büyük atılımlar yapılacağına ve rahat bir hayat geçirileceğine, heyecan verici gelişmeler yaşayacağına, hayırlı ve güzel haberlerin alınması sayesinde işlerin çok hayırlı bir hale geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada seccade hediye etmek sorunlarla ve sıkıntılarla boğuşulacak bir döneme girileceğine, işlerinin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, ilerledikçe ilerleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada seccadeyi sermek maddi ve manevi açıdan zarara düşüleceğine, sorunların günden güne artacağına, kendisini günahkâr kılacak yollara sapmayacağına, emeği ile hak ederek sahip olduklarının da keyfini süreceğine, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçulacağına yorulmaktadır.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments