Rüyada savaşı görmek

Rüyada savaşı görmek bol kazanç elde edileceğine, yaşanan sorunların sona ereceğine ve atılan her adımda daha ses getiren işler yapılacağına, günden güne daha büyük zorluklarla karşılaşılacağına, düşmanlarının ve kendisini çekemeyen kişilerin oyunlarından ve hilelerinden ötürü bulunduğu makamı kaybedeceğine, bu yüzden aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşayacağına, elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına, konfor içinde olacağına, borçlarını ödeyeceğine, fakirliğinin biteceğine, mal ve varlık sahibi olacağına, ağız tadının yerinde olduğunu öğreneceğine ve annesiyle ilgili kendisini mutlu ve memnun edecek gelişmeler yaşayacağına, eski ve döküntü bir etek gördüyse yakın zamanda sevdiğinin kalbindeki yerinin kalmayacağına ve onu kaybedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada savaşı gördüyseniz:

  • Sorumluluklarınızı ya da görevlerinizi ihmal etmeniz durumunda sizi zorlayan kişiler olabilir.

Rüyada kurtuluş savaşını görmek iyi giden hayatının bir anda bozulacağına, kişinin el uzatıp destek olmasıyla rahatlayacağına, hayatta hep iyi şeylerle karşılaşacağına, iyi şeyler yaşayacağına, kendisini her zaman ayrıcalıklı ve özel kimse olarak hissedeceğine alamet eder.

Rüyada savaş arabası görmek stres yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, sevinçli ve güzel günler yaşanacağına, hayat içerisinde daha iyi ve daha güçlü olunduğunu hissettireceğine, karşılaşılan kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon sağlayacağına delalettir.

Rüyada savaş hazırlığı yapmak herşeyin iyi olması için mücadele edeceğine ve bu yolda bir an olsun yorulmayacağına, zor zamanlar geçirileceğine ve yeni bir işte can sıkıcı bazı olaylar yaşanacağına, uzun zamandan beri işe yaramadığı ve kullanılmadığı düşünülen bir eşyanın elden çıkarılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kendini savaşın içinde görmek boğan ne varsa hepsinden kurtulmak için uğraşacağına, kendisine kalacak yüklü miktarda miras ile üzüntülerinden kurtulacağına, eline geçen fırsatları bir türlü değerlendiremeyeceğine, yakında bazı kişiler ile tatsızlıklar yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada savaşarak ölmek epey zamandan beri üzerinde kafa yorulan bir çalışmanın kısa süre içinde hayat geçirileceğine, kendine ve sevdiğine zaman ayıracağına bu sayede stresten ve üzüntüden uzak olarak kafasını dinleyeceğine, ardından işle ilgili olarak kurulan hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine tabir olunur.

Rüyada savaş gitmek başarılarının tadına varacağına, ticari faaliyetlerinin artacağına, iş dünyasında büyük bir saygınlık kazanacağına, sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine, durumun farkına varılmasına rağmen sevilen bir kişinin ısrarı üzerine işe devam edileceğine alamet eder.

Rüyada gökyüzünde savaş görmek kişinin yakasını belalardan ve kötülüklerden bir türlü kurtaramayacağına, birikimlerini işine yatırarak daha da zengin biri olacağına, rahat bir hayat süreceğine alamet eder.

Rüyada iç savaş çıktığını görmek sorunlarının en kısa zamanda çözüm bulacağına, dertlerinin bitip huzura ereceğine, üzüntüden ve gözyaşından uzak duracağına, dualarının ve dileklerinin karşılık bulacağına bu sayede hayatının düzelmeye başlayacağına işarettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top