Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada sarı tencere görmek

Rüyada sarı tencere görmek

Rüyada sarı tencere görmek kem gözlere geleceğine, borçlarının kapanacağına, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, çalışmalarında büyük başarılar kazanacağına, uzun bir süre boyunca çekeceğine, üzüntülerin ve endişelerin yakın bir zamanda biteceğine, yapılan hataların ve düşülen kötü durumların düzeltileceğine ve çok hayırlı ve çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, hayallerin kısa süre içinde gerçeğe döneceğine, acılarını dindireceğine, sürpriz olayların meydana geleceğine delalet eder.

Rüyada sarı tencere gördüyseniz:

  • Duygularınızı doğru değerlendirmenizde fayda var.

Rüyada sarı tencere görmek aksiliklerin ortadan kalkacağına, kızgınlıkların geçeceğine, alım gücünde yükselme olacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği şeylere göstereceği sabır ve azim sayesinde kısa bir zamanda ulaşacağına inanılır.

Rüyada büyük bir tencere görmek eşler arasında bir süredir devam eden tartışmaların tatlıya bağlanacağına, aile hayatında dilediği her şeye en iyi koşullarda sahip olacağına, şansızlığın kırılacağına, yeni arkadaşlıklar kurulacağına, başarılı bir kariyere sahip olunacağına, büyük bir zenginlik elde edileceğine işarettir.

Rüyada süt dolu tencere görmek sorumlulukların yerine getirileceğine, endişelerinin son bulacağına, işlerinin açılacağına, hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine rivayet eder.

Rüyada tencereyle pilav görmek sorunlarının önemsiz ve aşılması kolay sorunlar olacağına, manevi hayatınızdaki yükselmeye ve derinden gelen huzura, karşısına çıkan hayırlı bir kısmet ile kısa süre içinde evleneceğine alamet etmektedir.

Rüyada büyük tencere görmek resmi bir kurumdan gelecek bir para cezası ile sıkıntıya düşüleceğine ve istenmeyen bir kişinin misafir olarak haneye geleceğine ve çok üzüntü duyulacağına, gözyaşı dökeceğine, bir süre her şeyden elini eteğini çekeceğine, mutsuz ve huzursuz olacağına, sorunların ve umutsuzluğun geride kalacağına ve güzel günler geçirileceğine inanılır.

Rüyada tencerede sarma görmek keyfini, neşesini, yaşama isteğini ve tüm huzurunu kaybedeceğine, bekleyişinin kazanacaklarına ve sahip olacaklarına değeceğine, manevi yönlerinin güçleneceğine delalettir.

Rüyada tencereden taşan yemek kısmetinin ve başarıya giden yollarının açık, bahtının da çok parlak olacağına, kişinin sevgiden yana eksiklik yaşamayacağına ve ilişkisinin huzur içinde süreceğine, sorun yaşanan bazı konuların çok kazançlı bir şekilde ortadan kaldırılacağına ve çok büyük zararlara uğranan bir dönemin kapanıp çok büyük kazançlar elde edileceğine delalettir.

Rüyada içi su dolu tencere görmek yakın bir zamanda daha büyük işlere girmek için adım atacağına, hem de zengin biri olacağına, herhangi bir parasal sorun ve sıkıntının olmayacağına inanılır.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments