Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada sarı tarla görmek

Rüyada sarı tarla görmek

Rüyada sarı tarla görmek insanlar tarafından yüzüstü bırakılacağına, aile hayatında huzuru yakalayacağına, uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine ve hastalıklarından kurtulacağına, aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine, çalıştığı işte yüklü bir zam alınacağına, diğer taraftan yapılan bazı işlerde kazanç edileceği için birçok kez borç alınacağına, refah düzeyinin hiçbir zaman azalmayacağına, elinin darlığa düşmeyeceğine, sıkıntılı bir işe girip gösterilen sabır sayesinde altından kalkılacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacaklarına, rüya sahibinin, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına tabir olunur.

Rüyada sarı tarla gördüyseniz:

  • Aniden bir yere çağırılabilirsiniz, halletmeniz gereken bir durum ortaya çıkabilir.

Rüyada sarı başak tarlası görmek engel tanımayan biri olacağına, yakın bir zamanda çok büyük pişmanlıklar yaşayacağına, huzurun, keyfin ve ağız tadının kaçacağına tabir olunur.

Rüyada sarı lale tarlası görmek rüya sahibinin hayattan ve sevdiklerinden yana yüzünün güleceğine ve onlardan razı geleceğine, makam sahibi ve başarılı bir kişi olunacağına, birçok sıkıntılı ve sorunlu durumla karşılaştırılacağına delalet eder.

Rüyada sarı tarla görmek yaptığı işlerde eline geçen paranın artması sayesinde çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına, ona dört elle gönülden bağlanacağına, kolaylıklarla, fırsatlarla ve kısmetlere sahip olacağına işaret etmektedir.

Rüyada sarı buğday tarlası görmek mal ve para biriktireceğine, kültürlü ve çağdaş olmaya değer vereceğine, endişe verici bir durumla karşılaşılacağına tabir olunur.

Rüyada sarı ekin tarlası görmek eğleneceği mekânlara ve kalabalıklara gireceğine, yeni yerler göreceğine ve yeni arkadaşlıklar kuracağına, yaptığı işten çıkarılacağına, deyim yerindeyse sevdiği bir kişiye bir dokunup bin ah  işiteceğine, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tarlada su çıktığını görmek sağlığına kavuşacağına, sevdiği kişiler ile yeni işlere imza atacağına, bu sayede çok büyük başarı kazanacağına, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, çok zor zamanlar geçirdiği dönemlerde eline geçen fırsatlar sayesinde sorunlardan kurtulacağına işarettir.

Rüyada çay tarlası görmek daha büyük başarılar kazandıracağına, çok hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine, kurulacak bir ortaklık sayesinde işlerin çok hayırlı ve güzel bir hal alacağına, akılda kalan ne varsa hayata geçirileceğine rivayet eder.

Rüyada salata tarlası görmek ticarete adım atacağına, rakiplerini gerisinde bırakacağına ve kendisine karşı kem gözlerle bakan kişileri de bertaraf edeceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, kendisini üzen ve kıran kişiler ile yollarını en kısa zaman içinde ayıracağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments