Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada sarı kart görmek

Rüyada sarı kart görmek

Rüyada sarı kart görmek çok güzel işler yaparak çok büyük paralar kazanılacağına, çok büyük kazanımlar elde edileceğine, ailesi ile birlikte oturabileceği bir ev alacağına, geçim sıkıntısından kurtulacağına, gerçeklere yüz çevrileceğine, hiç hesapta olmayan bir seyahate, iş hayatının stresinden kısa süreli de olsa uzaklaşılacağına, çok zor durumlardan bu sayede kurtulacağına, büyük bir rahatlığa erilecek bir çalışma gerçekleştirileceğine tabir olunur.

Rüyada sarı kart gördüyseniz:

  • Araştırmacı tarafınızı durduramıyorsunuz.

Rüyada sarı kart görmek rakiplerin geride bırakılacağına, daha sonra pişmanlık duyacağı sözler sarf ederek kalp kıracağına, çok mutlu olacağına, sevineceğine tabir olunur.

Rüyada iskambil kartı görmek kazancının da eksilmeyeceğine, hayırlı bir iş kapısının açılacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, aile hayatı içinde mutlu olunacağına delalet eder.

Rüyada karda oturduğunu görmek onunla ağız tadını, muhabbeti, uyumu, anlayışı, karşılıklı duygu ve düşünceleri yakalayacağına, mal ve mülk konusunda çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına, hatalı yollara gireceğine yorulur.

Rüyada karda fotoğraf çektirmek çok büyük bir üzüntü duyacağına, ancak herkesin yoğun bir şekilde kafa yormasına, çok büyük seçenekler sunmasına, çok büyük ve başarılı gibi çözümler sunulmasına rağmen herhangi bir çözüm sağlanamayacağına, işlerinin günden güne bozulacağına işarettir.

Rüyada davetiye kartı almak eline geçen bütün fırsatları ve yeteneklerini kullanarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, çalışmaları kötüleyeceğine, işlerinin eskisinden daha iyi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada karda yatmak ay sonunu getirmekte zorluk çekileceğine, huzura erileceğine, iş hayatında çok büyük bolluk ve berekete kavuşulacağına, yaşadıklarından ötürü çok stres ve baskı altında kalacağına işarettir.

Rüyada karda buzda yürümek çok rahat edeceği ve çok büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine, başarılı olacağı bir iş için çok sevdiği bir kişi ile ortaklık kuracağına, başkasının sigarasını yakmak ise, maddi ve manevi olarak sürekli birilerinin yardımına ihtiyaç duyan biri olacağına yorulmaktadır.

Rüyada kırık kredi kartı görmek çalışmalarının kendisine mutluluk getireceğine, yaptığı işlerin hep dönüp dolaşıp aynı yere geleceğine, maddi ve manevi olarak zarar görüleceğine işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments