Rüyada sarı çiçek koklamak

Rüyada sarı çiçek koklamak işlerin açılacağına, kazalardan, belalardan, kötülüklerden uzak olacağına, aldığı kararların ve attığı adımların çevresi tarafından destekleneceğine, rahat edeceğine, ferahlayacağına, aile büyüklerinden biri sayesinde başın belaya girmekten kurtulacağına, rahatının, konforunun ve lüksünün de baki kalacağına, büyük sorunlar ve üzüntüler yaşayacağına, atılacak adımlar sayesinde iş ile ilgili konularda hep bir adım önde olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada sarı çiçek koklamak gördüyseniz:

  • Değişiklik yapmanız şart görünüyor.

Rüyada sarı çiçek koklamak geçiminin zorlaşacağına, hayatında yokluğun başgöstereceğine, hem de işinde söz sahibi olacağına, işinden ve ekmeğinden olacağına, zorluğa, zahmete ve derde düşeceğine işarettir.

Rüyada çiçek kokladığını görmek mesleğinde yabancılarla el sıkışacak ve anlaşmalar yapacak duruma geleceğine, sağlığını geri kazanacağına, geçim kolaylığı içinde olacağına, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin bozulmayacağına, hayatının güzelliklerle, kolaylıklarla ve ayrıcalıklarla sürüp gideceğine, hayatı boyunca maddi zarara uğramayacağına delalet etmektedir.

Rüyada hanımeli çiçeği koklamak eğitim konusunda bulunan eksiklerin giderileceğine, sevdiği kişiler ile gireceği bir ortaklık ile hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde çok rahat bir şekilde kavuşacağına, yükseleceğine, istediği noktaya gelerek, olmayı hedeflediği makama da oturacağına tabir olunur.

Rüyada beyaz çiçek koklamak güvensizliğini yeneceğine, kendisini olumlu yönde telkin edeceğine ve bu sayede kalıcı olacak rızka ve mutluluğa kavuşacağına, bir sebeple bu kişiyle aranın açılacağına, olayları geçici olarak değil, kökten analiz edip, o şekilde bir çözüm bulacağına tabir olunur.

Rüyada akasya çiçeği koklamak kardeşlerin ortak bir işe girileceğine, ona özlemle sarılacağına, tüm özlemini gidereceğine, bolluk ve bereket içinde geçecek olan bir döneme girileceğine delalettir.

Rüyada mor çiçek koklamak tabiri caizse hedefi on ikiden vuracağına, yapılan işlerin çok büyük sorunlar yaratmaya başlayacağına, sevdiği ve yardım istediği kişilerden de yardım göremeyince uzun süreli bir depresyonun ortasında kalacağına ve çok kötü günler geçireceğine işarettir.

Rüyada iğde çiçeği koklamak elinin sıkışacağına ve yokluk içinde kötü günler geçireceğine, mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, gülen yüzünün hiç solmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sarılıp koklamak hayatının her geçen gün kendisine daha büyük mutluluk ve hayır getireceğine, sağlık sorunlarının tedavisi için büyük bir adım atılacağına, rahat bir hayat yaşayacağına işaret etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Ehl-i Tabir'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top