Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada sanatçıyla sarılmak

Rüyada sanatçıyla sarılmak

Rüyada sanatçıyla sarılmak ancak gereken aşamalar aşılmadığı için yer yer sıkıntı çekileceğine, zor zamanlar geçirileceğine ve yakın zaman içinde çeşitli zorluklar yaşanacağına, sevdikleriyle beraberliklerinde kavgalar oluşacağına, hayırlı kapılar açılacağına, zor günlerin ve sıkıntıların hayra çıkacağına, ticaretinin genişleyeceğine, çok büyük ve hayırlı işlerde çok büyük sevaplar kazanacağına, kısmetlerinin ayağına kadar geleceğine, yeni işlere girmek için büyük bir sermaye oluşturulacağına alamet etmektedir.

Rüyada sanatçıyla sarılmak gördüyseniz:

  • Ya da imzalayacağınız anlaşmalar olumlu ilerlemelerin ilk adımı olabilir.

Rüyada sevdiği sanatçıya sarılmak kendisini insanlara karşı kötüleyen ve işlerine balta vuran bir kişi ile çok sıkıntılı bir işe gireceğine, zarar etmeyeceğine, yaşanan sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine, endişelerin son bulacağına tabir olunur.

Rüyada sanatçıyla sarılmak hastalanacağına, borçlanacağına ve zor zamanlar geçireceğine, geçim derdinin biteceğine, borçlarının kapanacağına, hayır işleri yapacağına bu sayede hem Allah katındaki hem de toplumdaki mertebesinin yükseleceğine delalet etmektedir.

Rüyada ünlü bir sanatçıya sarılmak kazanç ve şifa kapılarına ulaşacağına, başarısız, mutsuz, hasta ve üzgün olacağına, işindeki verimliliğinin artacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir sanatçıya sarılmak yakasının beladan ve dertten kurtulmayacağına, gerek işle ilgili gerek sosyal hayatla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına,  maddi olarak büyük bir kayıp verileceğine, maddi gücünün ve imkânlarının artacağına işaret eder.

Rüyada sanatçı sarılmak sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zamanda sona ereceğine, uzun soluklu bir ilişkiye başlanacağına, uzak bir şehirde yaşayan sevdiği bir kişiden haber alacağına tabir olunur.

Rüyada sanatçıya sarılmak işlerinin sorunsuz şekilde nihayetleneceğine, gerçekleştiren çalışmaların yeterli verimi sağlayacağına, çok zor bir durumdan çıkıldığı için bir tatilin iyi gelebileceğine, geçim derdinin biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada sanatçıya aşık olmak yaşamında aksilikler yaşanmayacağına, daha eğitimli, donanımlı ve çağdaş bir insan haline geleceğine, aydınlanacağına, sorunlarının Allah’ın izni ile ortadan kalkacağına yorulmaktadır.

Rüyada ünlü sanatçıyla konuşmak kariyerinin herkesin kolaylıkla elde edemeyeceği nitelikte olacağına, onun el vermesi sayesinde borcundan, kederinden ve mutsuzluğundan kurtularak düze çıkacağına, onun aracılığıyla rahat yüzü göreceğine ve ferah düzeyinin de artacağına tabir olunur.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments