Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada şampanya şişesi görmek

Rüyada şampanya şişesi görmek

Rüyada şampanya şişesi görmek hayal edilen herşeye kavuşacağına, geç de olsa huzura erileceğine, kırgınlık ve endişe dolu günlerin biteceğine, aranın bozuk olduğu bir arkadaşla oturulup konuşulacağına ve aradaki buzların kısa süre içinde eriyeceğine, böylece eline geçen bir miktar para sayesinde işlerini hiç olmadığı kadar iyi şekilde sürdüreceğine, yaşamının kendi istediği şekilde ilerlemeye başlayacağına, kişinin maaşının harcamalara ve borçlara giderek kısa sürede tükeneceğine, üzgün ve hasta olacağına işaret etmektedir.

Rüyada şampanya şişesi gördüyseniz:

  • Herkese uyum sağlamaya veya diğerlerinin yolundan gitmeye çalışarak tartışmalardan kaçınıyor olabilirsiniz.

Rüyada şampanya şişesi görmek yaşanan bir hastalık varsa eğer şifa bulunacağına, maddi yükümlülüklerinin azalacağına ve yarınların kendisine hayır getireceğine, birlikte bazı işler yapılacağına yorulmaktadır.

Rüyada şampanya patlattığını görmek hiç beklemediği bir anda aile hayatında deyim yerindeyse bir deprem olacağına, tüm sorunların bu sayede teker teker sona ereceğine, kardeşlerin birlikte bir işe gireceğine rivayet eder.

Rüyada beyaz şampanya içmek maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşayacağına, düzgün bir kişi ile zarar ettiği bir işi sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına ve rahata ereceğine, yaşadığı olayın boyutu hakkında bilgi sahibi olacağına, karanlıkların aydınlığa ve sıkıntıların umuda dönüşeceğine delalettir.

Rüyada şampanya içmek malını ve parasını kaybedeceğine, makam sahibi olacağına, mesleğinde başarı ve zafer elde edeceğine, imkânlarının çoğalacağına, isteklerinin yerine geleceğine tabir olunur.

Rüyada bira şişeleri görmek verdiği sözleri yerine getirmek için uğraşacağına, çok büyük ve sıkıntılı bir döneme girilecekken bir dostun yardım etmesi ile bu durumdan kurtulacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, her kararlarında onların arkasında olacağına alamet etmektedir.

Rüyada şişelere su doldurmak kurulan dostlukların yaşanan olaylarla daha da perçinleneceğine, sıkıntıların ve zorlukların hayırlı bir hale geleceğine, kardeşlerin sorunlu giden işlerinin çözüme kavuşacağına, kazanılan başarıları çekemeyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına rivayet eder.

Rüyada boş su şişesi görmek uzun zamandan beri kurulan hayallerin teker teker biteceğine ve bazı olaylar yüzünden üzüntü duyulacağına, maddi ve manevi yönden yanında hep birileri olacağına, işyerinde kıskanç bir kişinin yol açacağı bir sorun yüzünden üzüntü duyulacağına, kalp kırıklığı yaşanacağına, uzun yıllardan beri kurulan hayallerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine işarettir.

Rüyada şişesi görmek alınan bir haber ile moralinin bozulacağına, parasal ve ruhsal sorunların artacağına, sıkıntılı ve üzüntülü bir döneme girileceğine, yeteneklerini geliştirmeye işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Türkoğlu

Merhaba Sayın Yorumcu,

Ben rüyamda bir masa üzerinde ince uzun zarif görünümde bir içki şişesi gördüm bşr bardak doldurup içtiğimi ve şişeye etiket kısmına baktığımı gördüm şampanya olduğunu gördüm normalde içki içen biri değilim bu rüyanın yorumu ile ilgili sizlerden yardımcı olmanızı rica ediyorum.
Teşekkürler