Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada saksıda meyve ağacı görmek

Rüyada saksıda meyve ağacı görmek

Rüyada saksıda meyve ağacı görmek hayatının tatlılık, hoşluk, bolluk ve bereket içinde geçeceğine, sevdiği bir arkadaşla büyük bir iş ortaklığı kuracağına, beklenmedik bir yerden büyük parasal destek geleceğine, gelecekte de istediklerine kolayca erişebileceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zamanda kurtulacağına, büyük kazançlar sağlayacağına, iş hayatında yaşanan sorunların çözümü için çıkılan uzun bir yolculuktan hayırlı ve güzel haberler ile dönüleceğine, hiçbir şeyin eksikliğin hissetmeyeceğine, bunun şans olacağına, bir sebeple eldeki bir işte zarara düşüleceğine delalettir.

Rüyada saksıda meyve ağacı gördüyseniz:

  • Diğerlerine yardım ederken farklı düşünmeniz gerekiyor.

Rüyada saksıda meyve ağacı görmek hayatı boyunca pişmanlık duyacağına, mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına, ancak bu kazanç ile çok zarar veren bir sorunun sona erdirileceğine alamet eder.

Rüyada saksı içinde ağaç görmek iş hayatı ile ilgili çok radikal kararlar alacağına, eline geçen fırsatların yarar sağlamayacağına, girdiği işlerde büyük sorun yaşayacağına, şansının pek iyi gitmemesi sebebi ile büyük sıkıntılar çekeceğine, çalıştığı yerde amir olacağına yorulur.

Rüyada saksıda yeşil ağaç görmek maddi yükümlülüklerin azalacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına ancak daha sonra toparlanıp çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine, aile hayatında büyük sorunlar yaşanacağına, sevdiği kişi ile arasına kara kedi gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada saksıda çam ağacı görmek istediği işi yapma olanağı elde edeceğine, büyük atılımlar yaparak epey kazanç getirecek çalışmalar ortaya koyacağına, her zaman örnek bir Müslüman olarak hareket etmesinden dolayı başına bela gelmeyeceğine ve Allah tarafından korunacağına işarettir.

Rüyada saksıda ağaç görmek hayallerine kavuşmaları için gereken şeylerin sağlanacağına, Allah’ın lütufları ile karşılaşacağına, bol kazançlı bir işin başına geçileceğine alamet eder.

Rüyada saksıya çam ağacı dikmek verimli olacak işler yapacağına, can ciğer olduğu kişilerle kavgalar ve küskünlükler yaşanacağına, sıkıntıların kısa zamanda çözüme kavuşacağına alamet eder.

Rüyada saksıya ağaç dikmek inat edilmesi yüzünden çok önemli bir işin elden kaçırılacağına, umutsuzluk yaşanacağına, büyük bir şansın elden kaçırılacağına, kötü bir arkadaşın oyununa gelineceğine, parasal durumun düzeltileceğine, büyük bir kalpkırıklığı yaşanacağına işarettir.

Rüyada saksıda gül ağacı görmek hastalığını yenmeyi başaracağına, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine, rahatsızlık vereceğine inanılır.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments