Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada saks mavisi ceket görmek

Rüyada saks mavisi ceket görmek

Rüyada saks mavisi ceket görmek güzelliklerle ve hayırlı olan şeylerle karşılaşacağına, Allah’a sığınması ve dua etmesi sayesinde sıkıntılarından kurtulacağına, kırılmış olan özgüveninin toparlanacağına, ancak etrafındaki insanların ısrarları ve destekleri ile yeni bir çalışmaya ya da projeye girileceğine, maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine, ödemekte güçlük çekilen borçların kapatılacağına, sorunların adım adım da olsa çözüleceğine, atılacak bütün adımların hayırlı yollar açacağına, geçmişte yaptığı hatalardan ders aldığı için asla kibirlenmeden hareket edeceğine, hayal edilen ve istenen ne varsa herşeye kavuşulacağına rivayet eder.

Rüyada saks mavisi ceket gördüyseniz:

  • Yalnız bir insansanız yeni bir ilişki yaşamaya kendinizi şimdiden hazırlayın.

Rüyada saks mavisi ceket görmek eğer bu durum başarılı olursa rüya sahibi ile tanıdığı arasında çok büyük bir bağ kurulacağına ve çok büyük bir huzura erileceğine, daha hazırlık aşamasındayken bile işlerinde sorun yaşayacağına, hastalık çeken insanların yakın bir zaman içinde şifa bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada saks mavisi renk görmek işinde çok ilerleyeceğine, bir alim gibi halden anlayan, dert dinleyen ve yol gösteren bir kimse konumuna geleceğine, kişinin yaşamının değişeceğine inanılır.

Rüyada saks mavi görmek doğru adımlar atacağına, hayal edilen şeylere kısa zaman içinde ulaşılacağına, eğitim konusunda aileden büyük destek alınacağına, başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine, yaşamının afiyet içinde sürüp gideceğine, gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin gediğinin bulunmayacağına işaret eder.

Rüyada saks mavi renk görmek işlerinde büyük başarılar ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, sıkıntı çektiği bir dönemde eline geçen fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve çok doğu bir kişi olacağına, tatilinin yarıda kalmasından ötürü kızgın ve üzgün bir şekilde sorunla ilgilenmeye başlayacağına ve yorgun olduğu için de kendisini bir türlü içinde bulunduğu sıkıntılı duruma adapte edemeyeceğine, sürekli artacak bir sipariş listesi ile koşturacağına işaret etmektedir.

Rüyada saks mavisi elbise giymek işten arta kalan zamanının çoğunu evde ailesi ile kendi halinde bir yaşam sürerek geçireceğine, huysuz ve dedikoducu bir eşe sahip olunacağına, yapılan bir hatanın düzeltileceğine, sıcakkanlı bir kişi olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada saklanmış parayı bulmak yaşanan büyük sıkıntı ve üzüntüleri ortadan kaldıracağına, muradına ereceğine, cesaret ve özgüven sahibi olacağına, herkes tarafından sevilen ve onlar tarafından bağrına basılan kişi olmayı hak edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada saksi çiçekleri görmek düzenin kurulacağına, başarının garantileneceğine, eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, hayatının daha kolay hale geleceğine delalet eder.

Rüyada saksida kurt görmek kendi işini kurup başına geçeceğine, sıkıntılarını bu sayede yeneceğine, itibar kaybedeceğine işaret etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments