Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada sağlam yumurta görmek

Rüyada sağlam yumurta görmek

Rüyada sağlam yumurta görmek hayatına keyif ve yeni bir anlam katmak isteyeceğine, huzursuzlukların sona ereceğine, isteklerin ve arzuların kolayca elde edileceğine, çok istenen hedeflere ulaşılacağına, düzenli bir işe girileceğine ve kazancın artacağına, yardım isteyen bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine ve güzel haberler alınacağına, hasretin biteceğine ve yapılan bir çalışmanın beklenenden daha fazla yarar sağlayacağına, şansının her zaman yaver gideceğine, kişinin Allah’ın izniyle kötü kimselerin de şerrinden korunacağına, çevresine karşı daima hoşgörü ve anlayış içinde davranacağına delalet eder.

Rüyada sağlam yumurta gördüyseniz:

  • Herhangi bir tatsızlık olmasa bile memnun olmayıp iş değiştirme planları yapmaya başlamanız olasıdır.

Rüyada sağlam yumurta görmek yanlış yönde kararlar verileceğine, dertlerin günden güne artacağına, başarılı olacağına ve başarılarının süreceğine, özlem çekilen kişilerden haber alınacağına alamet eder.

Rüyada sağlam dişi çektirmek işlerinde şimdiye kadar görmediği bir sorunla karşılaşacağına, rakiplerin kendi kurdukları tuzaklara düşeceklerine, karanlıkların aydınlanacağına, tüm sıkıntılarının, sorunlarının ve korkularının da bitmesini sağlayacağına tabir olunur.

Rüyada sağlam birini topal görmek yeni bir kazanç kapısı bulunacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok iyi gelişmeler yaşayacağına, günden güne hanedeki bolluk ve bereketin biteceğine alamet etmektedir.

Rüyada sağlam birini özürlü görmek birçok soruna çözüm olacak bir karar verileceğine, çok büyük ve kazançlı projelere imza atacağına, yapılan çalışmaların heba olacağına alamet eder.

Rüyada sağlam insanı hasta görmek sağ salim yolculuğunu bitireceğine, daha güçlü hale geleceğine, maddi ve manevi olarak büyük zararlara uğrayacağına delalet eder.

Rüyada sağlam kapı görmek girilen bir yolda çok doğru bir noktaya girileceğine, edilen duaların Allah katında karşılığını bulacağına, sorunsuz geçeceğine, ortak olarak gireceği bir işte hiç beklemediği kadar büyük kazançlar elde edeceğine delalettir.

Rüyada sağlam dişin çıktığını görmek zor geçen bir projenin yakın bir zaman içinde toparlanacağına, kişinin hayatında amaçları doğrultusunda ve doğru bir şekilde ilerleyeceğine, yapılan hataların tekrarlanmaması için bazı kişilerin fikirlerine başvurulacağına delalet eder.

Rüyada sağlam birini ölmüş görmek çok üzüntülü olaylar içinde kalacağına, alınacak olan bir işte maddi olarak çok zor günler geçirileceğine, anne baba ile bir tartışma yaşanacağına, başarıya giden yollarına da hiçbir zaman engel çıkmayacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments