Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada saçlarını altın sarısı görmek

Rüyada saçlarını altın sarısı görmek

Rüyada saçlarını altın sarısı görmek kişinin hayatında kolaylıklar ve mutluluklar yaşanacağına, moralinin yükseleceğine, üzüntü duyduğu birçok konuda istemeden de olsa zor zamanlar yaşanmasına sebep olacağına, aksiliklerin, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına, etrafındaki kişilerden büyük bir ihanet göreceğine ve bu ihanet yüzünden çok sevdiği kişilerden uzak durma kararı alacağına, hiç ummadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine, rahat ettiği bir dönemde başına gelecek bazı kötü olaylardan ötürü canını sıkan durumlar ile karşılaşacağına, var olan borçların kısa bir zamanda ödeneceğine, bu sayede az da olsa feraha çıkılacağına, deyim yerindeyse geniş geniş yaşayacağına, hiçbir maddi zorluk çekmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada saçlarını altın sarısı gördüyseniz:

  • Duygularınızın size bazı bedeller ödetmesine izin vermemelisiniz.

Rüyada altın sarısı saç görmek rızkının artacağına, iftiraya uğrayacağına, sevdiği kişiler ile yola çıktığı işlerin ister istemez bir noktada kilitlenip kalacağına tabir olunur.

Rüyada saçlarını altın sarısı görmek sorunların aile büyüklerinin yardımıyla çözüme kavuşacağına, zor zamanların geride kalacağına, kardeşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, yaşamın tadını çıkarmak için eşsiz imkânlar elde edeceğine, attığı her adımda zarara uğrayacağına inanılır.

Rüyada saçlarının altın sarısı olduğunu görmek uzun yıllardan beri hayal ettiği ve çok büyük arzu duyduğu şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, belirsizlik ve huzursuzlukla geçen günlerinden kurtulacağına, kendi başına bir hayat yaşamaya başlayacağına delalettir.

Rüyada altın sarısı bardak görmek gelişiminin hız kazanacağına, kötülerin uzaklaştırılacağına, kazancın günden güne daha da artacağına alamet etmektedir.

Rüyada altın sarısı çanta görmek ele geçen kazancın günden güne daha da artacağına, özlem ve hasret çekeceği günlerin çok uzun süreceğine, sağlık sorunları yüzünden çok sıkıntı çekileceğine yorulmaktadır.

Rüyada altın sarısı anahtar görmek zor zamanlar geçirileceğine, bu yüzden rüyayı gören kişiye uygun olmayan ancak geçim sıkıntısı çektiği bir dönemde zorunlu olarak meşakkatli bir işte çalışmaya başlayacağına, sevdiği ve değer derdiği bazı kişilerden çok büyük bir ihanet göreceğine, kısa süre içinde büyük zararlar edeceğine, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, içine düşülen çıkmazdan kurtuluşa erilemeyeceğine yorulur.

Rüyada altın sarısı elbise giymek sorunlarını çözeceğine, kısa bir zaman içinde eğitim hayatına dönüleceğine, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, işlerin bozulacağına, kazancın düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada altın sarısı renk görmek elde edilecek menfaatlere, hayatının hep aynı düzende devam edeceğine, karşısına kendisini mutsuz edecek, hayal kırıklığına uğratacak ya da emeklerini boşa çıkaracak hiçbir önemli sorun çıkmayacağına, sürekli olarak bahaneler arkasına sığındığı için tembel biri olarak adlandırılacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments