Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada saç kendi saçını kesmek

Rüyada saç kendi saçını kesmek

Rüyada saç kendi saçını kesmek binbir zahmetle dikilen fidanların meyve vereceğine, rahatsızlık yaratan kişilerin hayattan çıkarılacağına, deyim yerindeyse hayatın dönüm noktasının yaşanacağına, kişi için hayatının en parlak döneminin geleceğine, daha önce denemediği ve bilmediği tatları tadacağına, güzel günler geçireceğine, belki de hayatının aşkını bulacağına, uzun zaman sonra çok sevineceği olaylar yaşayacağına, arkadaşlarla ve akrabalarla eğlenceli vakitler geçirileceğine, üzüntülerin günden güne artacağına, aldığı dersler neticesinde bundan sonraki hayatında daha iyi bir mümin olarak, günahtan kaçınarak yaşayacağına, attığı her adımı düşüneceğine işarettir.

Rüyada saç kendi saçını kesmek gördüyseniz:

  • Yapmak istedikleriniz ya da niyetleriniz konusunda açık davranmamanız ilişkilerde sorun yaratabilir.

Rüyada kendi saç kesmek mutluluk sayesinde işlerinin daha da artacağına, sevdiği kişiler ile arasının düzeleceğine, kendisiyle aynı duruma düşmüş kişilere yardım edeceğine ve onları koruyup kollayacağına, bir sebeple uzunca bir süre boyunca kendisini aklamaya çalışacağına alamet eder.

Rüyada sevmediği birinin saçını kesmek parasal kaygılardan kurtulacağına, güzel giden bir ilişkinin bozulacağına, haksız kazanç sağlayan bir kişi yüzünden başın belaya gireceğine, işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına, yaşanan sorunların tek tek çözüme ulaşacağına, sıkıntıların sona ereceğine delalet eder.

Rüyada sakal ve saç kesmek çevresinden yükselen çatlak seslerin kesileceğine, anlaşmazlıkların tatlıya bağlanacağına, insanlarla sıcak ilişkiler içerisinde olacağına, kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım  eden birisine bir sürpriz yapılacağına ve bu sayede mutu edileceğine, iş konusunda çok büyük arzuları olan rüya sahibinin, kendi işine kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada ölmüş birinin saçlarını kesmek yaptığı her işle daha fazla tanınacağına, karşısına engellerin, başarısızlıkların, hayal kırıklıklarının çıkacağına ve yaşamının bir anda deyim yerindeyse fırtınalı bir denize dönüşeceğine, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde kazancının epey artacağına işaret eder.

Rüyada ölmüş birinin saçını kesmek uzun zamandan beri sevdiği ancak bunu bir türlü söyleyemediği kişiye kalbini açacağına, yaptığı her işte insanların takdirini toplayacağına, sorunların çabucak atlatılacağına, yapılacak çalışmalar ve doğru bir şekilde atılacak adımlar sayesinde sorunların tamamen biteceğine yorulur.

Rüyada bir kadının saçını kesmek ancak etrafındaki kişilerden birinin vereceği büyük destek sayesinde bu durumlardan kurtulacağına, çeşitli güzel olaylara vesile olacak adımlar atılacağına, sıkıntıların büyüyeceğine, endişe verici bir durumla karşılaşılacağına yorulmaktadır.

Rüyada saçlarını kendin kesmek hem yoklukla hem de sağlık sorunlarıyla mücadele etmek zorunda kalacağına, sorunlarından kurtulacağına, maddi ve manevi olarak kendisini çok geliştireceğine, yapılan çalışmalar karşılığında büyük bir maddi kazanca sahip olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada saçı kısa kesmek zor günler geçireceğine ve çözümsüz kalacağına, masa başı bir işe gireceğine, hakkında dedikodu çıkarılacağına, çok büyük kötülemeler yapılacağına, işlerinin engellenmeye çalışılacağına ve uzun zamandan beri emek verdiği şeylere teker teker zarar verileceğine delalet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.