Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada rengarenk ışık görmek

Rüyada rengarenk ışık görmek

Rüyada rengarenk ışık görmek bir sebeple çok sıkıntı çekeceğine, elinde bulunan imkânlar ile çok sıkıntı yaşayacağına, makamının artacağına, ortaklık yaptığı birisinden ihanet göreceğine, çok büyük maddi zararlara uğrayacağına, başarıların artacağına, sevilen kişiler ile büyük bir ortaklık kurulacağına, hayırlı ve sevinçli haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde iş hayatına yeni bir yön verileceğine, maddi olarak büyük bir fırsatın ayağına geleceğine, arkanızdan işler çeviren kötü niyetli bir insanı mağlup etmeye, dualarının ve tövbelerinin kabul olacağına delalet etmektedir.

Rüyada rengarenk ışık gördüyseniz:

  • İşinizde sizin için önemli olabilecek bir konumda olan kişilerle tartışırken dikkatli olmanız gerekmektedir.

Rüyada rengarenk ışık görmek çok büyük sıkıntılar çekip çok zor durumlar ile karşı karşıya kalarak ister istemez aile bireyleri ile tartışacağına, gereken sabrı göstereceğine ve onun tüm zorlu, zahmetli ve sancılı evrelerini ve  aşamalarını göğüslemeyi göze alacağına, maddi zararın da her geçen gün kapanmayacak boyutlara ulaşacağına yorulur.

Rüyada rengarenk çiçek görmek işini layığı ile yerine getireceğine, meslek hayatında fark edilir şekilde aşama kaydedeceğine ve terfi alacağına, evinin kapısının her zaman sevdiği kişilere açık olduğuna ancak bazı kötü niyetli kişilerin bu durumu istismar edeceğine, çalışmalardan pek getiri alınamayacağına tabir olunur.

Rüyada rengarenk yorgan görmek uzun zamandan beri içinde yaşadığı işsizlik korkusundan kurtulacağına, artık rahat bir nefes alarak epey bir zamandan beri yapmak istediği ama ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçekleştireceğine, seçeceği eşin ailesiyle de iyi geçineceğine, komşular ile girilecek olan bir tartışmadan ötürü büyük üzüntü duyulacağına işaret etmektedir.

Rüyada rengarenk papağan görmek yaptığı çalışmaların rağbet görmesinden ötürü çok büyük bir sevinç duyacağına ve bu sayede kariyerinde büyük bir atılım ve değişiklik gerçekleşeceğine, bazı kişileri ölene kadar hayatından çıkaracağına, aldığı sorumlulukları yerine getirmek için her zamankinden daha fazla çalışacağına yorulur.

Rüyada rengarenk mum görmek uzun zamandan beri çok sıkıntılı olan ve kendisini çok zor durumlara sokan çeşitli olaylar yaşayacağına, geçmişte büyük husumetler yaşanan kimselerle barış imzalanacağına, tevekküle ve kişinin her durumda bir hayır arayacağına işarettir.

Rüyada rengarenk başörtü görmek her konuda şansın yaver gideceğine, yaşanan üzüntülü günlerin biteceğine, elinin bollaşacağına işaret eder.

Rüyada saçları rengarenk görmek kısmetin kapanacağına, hayatında beklenmedik ama çok güzel gelişmeler yaşanacağına, yanlış seçimler yüzünden maddi kayıpları kadar manevi anlamda da kayıplar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada rengarenk şeker görmek dini bütün biri olarak yaşadığı hayatı başkaları için de güzelleştirmeye çalışacağına, alınacak maddi destek ve gösterilecek sabır sayesinde işyerinin düze çıkartılacağına, yaşanan ekonomik sorunların aile bireyleri ile birlikte atılacak adımlar sayesinde sona ereceğine rivayet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments