Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada polisten yardım istemek

Rüyada polisten yardım istemek

Rüyada polisten yardım istemek gidilen yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına, neşesini ve ağız tadını kaybedeceğine, çok büyük bir aile gibi hareket edileceğine, büyük üzüntülerin ve sorunların rüyayı gören kişinin iş hayatına kötü bir şekilde etki edeceğine, daha fazla mal ve gelir sahibi olacağına, maddi olarak sıkıntılı geçen bir dönemin kapatılacağına, üzücü durumlara düşüleceğine ve eşler arasına huzursuzluk yaşanacağına, iyiliğin ve hayrın kendisini her daim bulacağına yorulur.

Rüyada polisten yardım istemek gördüyseniz:

  • Detaycı olmanız yanlışların önünü kesebilir.

Rüyada polisten yardım istemek çok büyük bir şöhrete kavuşacağına, uzun zamandan beri devam eden maddi sorunlarının biteceğine, endişelerinin ve üzüntülerinin biteceğine rivayet eder.

Rüyada polisten yardım istediğini görmek elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına ve rahat edileceğine, herkese iyilik yaparak insanların gözünde değerini artıracağına, satışlarının ya da üretiminin artacağına yorulmaktadır.

Rüyada polisten yardım almak bir sebeple çok büyük üzüntü duyulacağına, kafa dinleyeceğine ve güzel vakit geçirerek sorunlardan uzak kalacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma geleceğine, yarıda kalan işlerini tamamlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada polisin yardım ettiğini görmek hayatın kişinin yüzüne güleceğine, kendisine istediklerini nasip edeceğine, rızkının artacağına, planlarını ve projelerini gerçekleştirebilmesi için destekgöreceğine ya da bir takım fırsatlar yakalayacağına, rakiplerini kıskandıracak kadar büyük projelere imza atacağına rivayet eder.

Rüyada polise yardım etmek karşısına çıkan her fırsatı paraya çevireceğine, büyük miktarda kazanç elde edeceğine, bu sayede artan özgüveninin de yardımı ile çok uzun zamandan beri ara verdiği gönül ilişkilerine geri döneceğine ve yeni bir aşka yelken açacağına, tüm insanları ilgilendiren bir musibetin baş göstereceğine inanılır.

Rüyada polis olmak istemek zor zamanlar geçirileceğine, dost ya da akrabalarından yardım alacağına, kendisini iyi hissedeceğine yorulur.

Rüyada tanımadığın birinden yardım istemek sorunlu bir dönemin başlayacağına, zor zamanlar geçirileceğine, maddi ve manevi olarak rahat geçirilen bir dönemin biteceğine ve birçok konuda çok sancılı bir dönemin başlayacağına, aile bireyleri arasında ortaya çıkan sorunları yakın bir zaman içinde çok büyük sıkıntılara girmeden ve elindeki imkânları kullanarak çözeceğine inanılır.

Rüyada birinin sizden yardım istemek sıkıntılarını ve kötü olayları hastalık derecesinde sorun etmeyeceği için çok daha rahat olacağına, çok hayırlı mallara ve mülklere sahip olacağına, hayata sıkı sıkı sarılacak olan rüya sahibinin pozitif psikolojisi sayesinde hayatına çeki düzen vereceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments