Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada pişmiş kemikli et görmek

Rüyada pişmiş kemikli et görmek

Rüyada pişmiş kemikli et görmek hem mesleğindeki hem de aile içindeki saadeti arttıracağına, çok mutlu ve huzurlu olacağına, rüya sahibinin sevdiği kişiye kavuşacağına, keyfini ve rahatını yerine getirecek hayırlı gelişmelerin meydana geleceğine, maddi olarak çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, yakın zamanda istenmeyen bazı tartışmaların yaşayacağına, birçok kişi için zor olduğu söylenen bir çalışmada büyük kazanç elde edileceğine, nerede akşam orada sabah felsefesi ile yaşamaktan vazgeçeceğine, parasal darboğazdan kurtulup ferahlığa ve düzlüğe çıkılacağına delalet eder.

Rüyada pişmiş kemikli et gördüyseniz:

  • Hemen hemen her istediğinizi yapabilecek durumdasınız.

Rüyada pişmiş kemikli et görmek herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına, bazı kimselere haksızlık edeceğine, tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyeceğine ya da kolay ama doğru olmayan yollardan kesesini dolduracağına, elindeki bütün imkânları kullanmasına rağmen yaşadığı kötü olaylar yüzünden işlerinin bir türlü düzelmeyeceğine ve gün geçtikçe daha çok üzüleceği olaylar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kemikli pişmiş et görmek şanssızlığın, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına, ne kadar bunalırsa bunalsın, yine de güzel, küçük haberler alarak dayanma gücünü artıracağına, hem geleceğinin güzel olacağına yorulmaktadır.

Rüyada pişmiş kemik görmek maddi sıkıntılardan kurtulup, bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine, kendine olan güvenini kaybedeceğine, bir süre yeni girişimlerde bulunamayacağına, hayatının kendi istediği gibi ilerleyeceğine delalettir.

Rüyada kemikten et sıyırmak duygularının karşılıklı olacağına, eğer yalnız değilse aşk hayatının yoluna gireceğine, mutluluk ve heyecandan da yerinde duramaz hale geleceğine, yaşamın belli bir düzene oturacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kemiksiz et görmek yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına, talihinin günden güne açılacağına ve çok daha iyi işlere gireceğine, rahat ettiği bir döneme gireceğine, ettiği tüm duaların kabul edileceğine ve mal mülk sahibi olacağına, barış ve sevgi içinde olacağına, manevi olarak güç kazanacağı olaylar yaşayacağına, güleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eti kemiğinden ayırmak zor geçen bir iş döneminin kolay bir şekilde atlatılacağına, güvenilir bir kimse olduğuna ve kişiyi her daim kollayacağına, işlerinin kısa süreli de olsa sekteye uğrayacağına, çok zor günler geçirileceğine işarettir.

Rüyada etli kemik görmek sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, hileye ve fesada başvurmayacağına, iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına ve kaçan fırsatların tekrar elde edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada kemikli et yemeği görmek çok büyük kazançlar sağlayacağına ve bu durumların aile yaşantısına da çok etki edip aile bireylerini de mutlu edeceğine, çok büyük ve sıkıntılı durumlar ile karşılaşacağına, rakiplerini gerisinde bırakacağına işarettir.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir yorum

  1. Merhaba kızım icin istihareye yatti bir yakınim kizimı istiyen bir biri cae hayırlımı deyilmi diye istihareye yatan kişi tencerede kemikli et görmüş iyi kötümü yardımcı olurmusun lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.