Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada pırlanta ve zümrüt görmek

Rüyada pırlanta ve zümrüt görmek

Rüyada pırlanta ve zümrüt görmek kulağa küpe olacak nasihatler alınacağına, rahat nefes alınacağına, sorunlardan bir türlü kendini kurtaramayacağına, çok hızlı bir şekilde müdahale etmesine rağmen sorunun bir türlü çözülememiş olduğuna ancak daha sonra biraz daha sabır ve gayret ile sorunu tamamen ve hiçbir zarara uğramadan ortadan kaldıracağına, rüya sahibinin değişik iş kollarına yöneleceğine, yeni denemelerde bulunacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zamanda kurtulup ferahlığa çıkacağına, rüya sahibinin kötü ve art niyetli kişilerle karşılaşacağına, fakirleşeceğine tabiri cazise attan inip eşeğe bineceğine yani azı ile yetinmek zorunda kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada pırlanta ve zümrüt gördüyseniz:

  • Evle ilgili problemlerle ilgilenmeniz gerekebilir.

Rüyada pırlanta ve zümrüt görmek zor geçen bir yılın ardından büyük başarılar ve kazançlarla dolu bir döneme girileceğine, ömrünün uzun, bereketli ve hayırlı olacağına, rızkının sonsuz olacağına, zenginliğinin tükenmeyeceğine, zarar ettiğini düşünürken bu işten kat be kat gelir elde edeceğine delalet eder.

Rüyada yakut zümrüt görmek büyük başarı kazanacağına, hayırlı bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine, yakın bir zamanda çocuk sahibi olunacağına, ekmeksiz kalacağına işarettir.

Rüyada zümrüt yeşili yüzük görmek parasal konularda kolaylık içinde yaşayacağına, büyük anlaşmalar gerçekleştireceğine ve çok zengin olacağına, tüm sıkıntıların bir anda başgöstereceğine ve çok üzücü ve neredeyse yıkım denebilecek olaylar ile karşılaşılacağına delalet etmektedir.

Rüyada zümrüdü anka görmek olaylara daha pozitif yaklaşıp, işlerini sabırla yoluna koyacağına, mutluluk dolu bir döneme girileceğine, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla  işle uğraşılacağına, çok büyük ve güzel atılımlar gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada zümrüt anka kuşu görmek yeni ve daha güzel bir hayata sahip olacağına, rakiplerini arkasında bırakacağına, kişi işsiz işe çok para kazandıran bir işe gireceğine işaret eder.

Rüyada zümrüt kolye takmak olaylar karşısında hiçbir zaman fevri davranmayacağına, sevindirici haberler alınacağına, ikilemde kalınan bir durumda hayatı olumlu yönde etkileyecek bir karar verileceğine, hayırlı haberler getireceğine ve en kısa zamanda davullu zurnalı düğün alayı kurulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada zümrüt taşı bulmak maddi olarak kendisini bir türlü toparlayacak gücü ve desteği bulamayacağına, geçim sıkıntısı içine düşeceğine, hasta kimselerin şifa bulması ve eski güçlerine kavuşmasına, beklenen mirasın alınacağına rivayet eder.

Rüyada zümrüt yüzük takmak aç kalacağına, yüklü miktarda para kazanacağına, hanesinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, yakın bir zaman içinde hayırlı bir kısmet bulup evliliğe adım atacağına alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments