Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada patron hanımı görmek

Rüyada patron hanımı görmek

Rüyada patron hanımı görmek yokluk çeken bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine, yeni kişilerle büyük projelere girileceğine, zor geçen bir iş döneminin kolay bir şekilde atlatılacağına, verilen emekler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, evinde bereketin eksik olmayacağına ve evlatlarından hürmet göreceğine, sevdiği kişi ile herhangi bir sorun ya da tartışma yaşamayacağına ve çok huzurlu ve mutlu bir yaşam süreceğine, sevilen kişiler ile aranın açılacağına, etrafındaki kişilerden büyük bir ihanet göreceğine ve bu ihanet yüzünden çok sevdiği kişilerden uzak durma kararı alacağına, çok büyük sıkıntıya düşeceğine yorulur.

Rüyada patron hanımı gördüyseniz:

  • Yoksa büyük bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

Rüyada patron hanımı görmek fakir çocukları giydireceğine, kazalara ve kötülüklere yakın olacağına, bilmediği bir durumla baş başa kalarak zor günler atlatacağına alamet etmektedir.

Rüyada patronun hanımını görmek kendisine hayır getirmeyecek kararlar alacağına, hayatta yalnız kalacağı için ruhsal olarak kötü bir dönem geçireceğine, hane halkının verilen kararları destekleyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada dayı hanımını görmek ondan manevi anlamda zarar göreceğine, onunla ne kadar dost olmaya çalışsa da, aynı karşılığı alamayacağına, işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine ve hem işyerinde hem kendi hanesinde bolluk ve bereket içine yaşanacağına, sorunların ardı ardına geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada hanımı hamile görmek arkadaşlarının, akrabalarının, eşinin ve çocuklarının kendisi için makbul ve hayırlı kimseler olacağına, ekonomik olarak zayıflayacağına, rüyayı gören kişinin geçim sıkıntısının ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Rüyada hanımla tartışmak yapılan bu hamleden ötürü iş ve aile hayatındaki kişilerden ağır eleştiriler geleceğine, rüya sahibinin kendisini kötü hissetmesine sebep olan bu olayın ardından zamanla daha güzel işler başaracağına, yarınları için gerçekleştirdiği atılımların ve attığı adımların da başarı ile sonuçlanacağına, tüm sorunlarının biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada hanımının doğurduğunu görmek yaşadığı parasal krizden kurtulacağına, sağlık sorunlarından yakın zaman içinde kurtuluşa ereceğine, zaman zaman bu işyerinde verilen hizmetle ilgili olarak seminerlere gidileceğine ve konusunda uzman bir kişi olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada kendi hanımıyla evlenmek hem parasal hem ruhsal olarak zarara uğranacağına, kısa süre içinde tatsız bir durumla karşı karşıya kalınacağına, güzel başlayan ve kazanç getiren bir çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine, sevdikleri, özledikleri ve ayrı kaldıkları ile kavuşacağına, hasret gidereceğine, üzüntü verici olaylar yaşanacağına alamet eder.

Rüyada hanımının kaybolduğunu görmek hiç olmadığı kadar rahat bir döneme gireceğine, sorunlarından ve dertlerinden kurtulacağına, dedikoduların hat safhaya ulaşacağına ve tüm bunların kişinin hem sosyal, hem de iş hayatını olumsuz yönde etkileyeceğine, sevinçten gözyaşı dökeceğine yorulur.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments