Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada patates ve yeşil biber görmek

Rüyada patates ve yeşil biber görmek

Rüyada patates ve yeşil biber görmek hiçkimsenin cesaret edemediği ya da yapılmaz dediği işlerin kolay bir şekilde yapılacağına, tartışmaların sona ereceğine, işten yana kısmetinin kapanacağına, mektepli biri olmanın ayrıcalıkları ve kendini geliştirmesi sayesinde arzu ettiği işlerde çalışabileceğine, nefsine hakim olamayan kişilerin daha fazlasını isterken daha da kötü bir duruma düşüleceğine, çok hayırlı bir işle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, helal rızka, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına, onları okula göndereceğine, insanların takdirini kazanacağına, helal olan ve tükenmeyecek rızka kavuşacağına işaret eder.

Rüyada patates ve yeşil biber gördüyseniz:

  • Yararsız konular veya sonuca varmayacak işler konusunda ısrarcı olan kişiler sizi zor durumda bırakabilirler.

Rüyada patates ve yeşil biber görmek durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine sonunda da mutlaka emeline nail olacağına, üzüntülerinden ve endişelerinden yakın bir zaman içinde kurtulacağına, çok uzun zaman boyunca büyük zarar veren borçların sona erdirileceğine inanılır.

Rüyada patates ve biber kızartması görmek herhangi bir suç ile suçlanan kişinin, bu durumdan kurtulacağına ve aile hayatı ve sosyal hayat içerisinde uzun zamandan beri yaşanan tartışma ve sürtüşmelerin çok yakın bir zaman içerisinde aile büyüklerinin araya girmesi ile biteceğine, dertlerin bölüşüleceğine, çocuklarının hayırlı ve vefalı kişiler olacağına delalet eder.

Rüyada patates biber görmek ün yapmayı başaracağına, kısmetlerinin zengin, asil kimselerden çıkacağına, işlerinin istediği gibi olacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeşil patates görmek bazı konularda işleri için doğru kararlar vereceğine, yetenekleri ve becerileri sayesinde içinde bulunduğu işi çok üst seviyelere çıkaracağına, bir birlikteliğin sona ereceğine, maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, iş hayatındaki saygın yerini kaybedeceğine işarettir.

Rüyada yeşil patates tarlası görmek bir araya geleceğine, en sıkıntılı anlarını söylediği iyi sözler ve göstereceği gayretle sıkıntılrını hafifleteceğine, işlerin çok iyi bir hal alacağına inanılır.

Rüyada yeşil biber fidesi dikmek sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine, maddi zarara uğrayacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada yeşil biber satmak daha sonra hayırlı işlere gireceğine, işlerinin çok iyi bir hal alacağına, ayağına gelen şansı tepmeden, doğru adımlar atacağına, keyifli ve eğlenceli bir yaşamı olacağına işaret eder.

Rüyada yeşil sivri biber toplamak tekin olmayan yollara parasını ve malını harcayacağına, işle ilgili büyük bir hamle yapılacağına, üzüntülerin biteceğine, hastalıkların şifa bulacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments