Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada parmakta kına görmek

Rüyada parmakta kına görmek

Rüyada parmakta kına görmek etrafındakiler tarafından kutlanacağına, düşmanlarından ve rakiplerinden kurtulacağına, kiracı olmaktan kurtulacağına, aksiliklerle dolu bir döneme girileceğine, kırgınlık ve ayrılık yaşayacağına, bu yüzden uzun bir süre boyunca insanlardan uzak duracağına, sağlığının kötüye gideceğine, manevi olarak çok rahat edileceğine, rahatının ve gelirinin artacağına, rahatsızlıklarla boğuşulacağına tabir olunur.

Rüyada parmakta kına gördüyseniz:

  • Bir boğanın unutkanlığı ciddidir.

Rüyada parmaklarında kına görmek doğru işler yapacağına, hanesinden de rızkının eksik olmayacağına, iş hayatında ortaya koyacağı bazı çalışmalar ve alacağı başarılar sayesinde büyük bir özgüvene kavuşacağına, sıkıntılarını bu sayede çözeceğine işaret eder.

Rüyada parmağa kına yakmak rahatsızlık verici olaylardan uzak duracağına ve başına bela olabilecek şeylerden herhangi bir zarar görmeyeceğine, ömrü boyunca mutlu olacağına, dertlerinin sonunun geleceğine, korkularının, endişelerinin, hastalıklarının son bulacağına rivayet eder.

Rüyada parmaklarda kına görmek geçimini zorluk ve zahmet çekmeden, kolay yollardan kazanacağına, hem evinde, hem de işinde söz sahibi olacağına, günah işlemekten korunacağına alamet eder.

Rüyada yüzük parmağına kına yakmak sevdiği ve değer verdiği insanlardan göreceği destek sayesinde daha önce pek yapılmamış ya da üzerine fazla düşülmemiş işlere gireceğine, sonradan da haksız olduğunu göreceğine, üzüleceğine, pişman olacağına, yaptığı işlerde eline geçen paranın artması sayesinde çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada işaret parmağına kına yakmak yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, yapılan bir gençlik hatası yüzünden karşılaşılan durumdan ötürü yıkılacak kadar dertleneceğine, sağlığının yerine geleceğine, kişinin ihtiyacı olan çarelere, çözümlere ve şifaya da kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada parmaklara kına yakmak yaşam standartlarının da yükseleceğine, hayatının daha kolay, zevkli ve güzel hale geleceğine, yaşamını kendi istediği gibi yönlendirebileceğine delalet etmektedir.

Rüyada parmakları kınalı görmek aile hayatında çok üzücü olaylar ile karşılaşacağına, yaşamın belli bir düzene oturacağına, büyüklerine saygıda küçüklerine de sevgide artık hiç kusur etmeyeceğine işaret eder.

Rüyada parmaklarına kına sürmek para yatıracağına, ancak bilgisi, becerileri ve deneyimleri sayesinde bu durumlardan kurtulacağına, yaşadığı üzüntünün sona ereceğine, kısmetlerinin bol olmasının yanında şansının da açık olmasıyla mutlu, huzurlu, güzel günler yaşayacağına alamet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.