Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada parmak şıklatmak

Rüyada parmak şıklatmak

Rüyada parmak şıklatmak hayatında çok sevdiği ve değer verdiği kişilerle bazı işlere gireceğine, her türlü sıkıntısından ve güçlükten kurtulacağına, hiçbir şey yapmak istemez olacağına, yüzünün güleceğine, kazançtan yana kısmetinin çoğalacağına, başı sıkışanın çare bulmasına önayak olacağına, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine, bir akrabadan hata görüleceğine, aile hayatında da çok büyük mutluluklar yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada parmak şıklatmak gördüyseniz:

  • Bazı konulara bakış açınızı değiştirmeniz veya farklı şekillerde değişikliğe gitmeniz başarmanın anahtarı olabilir.

Rüyada parmak şıklatmak sıkıntılardan ötürü çok zor zamanlar geçireceğine, maddi ve manevi olarak büyük sorunlar yaşayacağına, iş hayatında yeni ve büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, uzun zamanda beri özlem duyulan ve biraraya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına, işlerinin her geçen gün yoluna gireceğine alamet eder.

Rüyada başkasının parmağını emmek büyük çabalar sonucu açılan kapıların teker teker kapanacağına, kendisi için faydalı şeyler yapacağına, çok büyük zorluklar çekildikten sonra işlerin hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, sevilen ve değer verilen kişiler ile çok büyük bir ortaklığa girileceğine, bu sayede her geçen gün daha ünlü olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada parmağında yüzük olduğunu görmek söylenen bir sürü söze rağmen doğru bildiği şeye körü körüne inanacağına, dünya malının da kendisinin bile hayal edemeyeceği kadar çoğalacağına, ancak daha sonra kendisini toparlaması sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok iyi işler gerçekleştireceğine alamet etmektedir.

Rüyada parmağında siğil görmek atılacak adımların boşa çıkacağına, huzurlu günler görüleceğine, işlerinin kısa bir zaman içinde çok iyi bir hal alacakken karşılaşılacak bazı durumlardan ötürü yarıda kalacağına alamet eder.

Rüyada eski eşin parmağında yüzük görmek sevinçli haberler alınacağına, iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına ve kaçan fırsatların tekrar elde edileceğine, ancak daha sonra bu sorunlardan kolayca kurtulacağına, yeteneği ve üstün başarılarıyla ön plana çıkacağına yorulur.

Rüyada parmak kesildiğini görmek kendisine yardın etmedikleri için en yakın arkadaşlarına bile küseceğine, kazancının eksileceğine, yatırımlarından yana zarar edeceğine ve bu nedenle tüm düzeninin, neşesinin, ağız tadının ve keyfinin de bozulacağına, başka sorun varsa ortadan kaldırılacağına delalet etmektedir.

Rüyada bekar birinin parmağında yüzük görmek sabrederek hareket edilmesi halinde ilerleyen zamanlarda maddi olarak daha rahat olunabileceğine, uzun yıllar boyunca çekeceğine, maddi konularda zayıf düşeceğine delalettir.

Rüyada parmağını görmek zorlukların ve musibetlerin sürekli artacağına, kem gözlere ve nazarlara gelineceğine, kendisine hayır, bolluk, bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments