Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada parmağı kopmuş görmek

Rüyada parmağı kopmuş görmek

Rüyada parmağı kopmuş görmek umut dolu günlerin hiç bitmeyeceğine, iş hayatında yaşanan yorgunluktan ötürü bir tatile çıkılacağına, dertlerinin ve sorunlarının biteceğine, büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, onlar nedeni ile ekmeğinden olacağına, insanlar tarafından el üstünde tutulacağına, sıkıntılardan ve üzüntülerden kurtuluşa erileceğine, yolunda giden çalışmalarının yarıda kalacağına, yaşanan maddi problemlerin artacağına, aile bireyleri ile büyük tartışmalar yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada parmağı kopmuş gördüyseniz:

  • İş yerinizde sizin için önemli olabilecek bir konumda olan kişilerle tartışırken dikkatli olmanız gerekmektedir.

Rüyada şahadet parmak görmek hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, sevdiği kişilerle büyük mutluluklar yaşayacağına, sıkıntılarının ve üzüntülerinin sona ereceğine, lakin bu kötü sözü ne için söylendiğine dair hiçbir şey bilmeyeceğine işaret eder.

Rüyada deri pardesü giymek daha güçlü hale geleceğine, adını yaptığı işle duyurup, ün salacağına, kişinin kendisinden yaşça büyük, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına inanılır.

Rüyada parmaklarını kısa görmek her attığı adımda amaçlarına bir adım daha yaklaştığına ve çok büyük zorluklar yaşasa bile ve birçok problem ile karşılaşsa bile yine de en kısa zamanda muradına ereceğine, büyük bir hastalıktan dönüleceğine, işlerin aksayacağına işaret etmektedir.

Rüyada baş parmağına yüzük takmak başarıya giden yollarına da hiçbir zaman engel çıkmayacağına, verdiği sözleri yerine getireceğine, her gelen yeni günün kendisi için çok daha hayırlı ve güzel olacağına işarettir.

Rüyada başkasının parmaklarının kesildiğini görmek büyük kazançlar elde edileceğine, iş konusunda çok büyük arzuları olan rüya sahibinin, kendi işine kavuşacağına, işlerin kötüye gitmesine sebep olacağına, beklentilerin hızla gerçek olacağına rivayet eder.

Rüyada parmakta siğil görmek büyük sıkıntı ve yaşanılacak acıya, sorunlarının bitmesi ve mutlu olması için gereken şeylere kavuşacağına, kendisini yıpratacağına yorulmaktadır.

Rüyada parmağı sıkan yüzük görmek alınacak sevinçli haberler sayesinde bol kazançlı bir dönem geçirileceğine, her geçen gün sorunların artacağına, işlerinin her zaman yolunda gideceğine delalet eder.

Rüyada parmakları olmamak şansının yaver gitmesi sayesinde melanetli bir olaydan kurtulacağına, uğursuzluğun kendisine hiç yaklaşmayacağına ve Allah’ın kendisine her zaman yardım edeceğine, sağlığının yakın zaman içinde bağışıklığının düşmesi sonucu bozulacağına ve yakınındaki bir kişiden ihanet göreceğine, yaşadığı zor günleri geride bırakıp, aldığı iyi haberlerle daha da ferahlayacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments