Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada parlak yıldızları görmek

Rüyada parlak yıldızları görmek

Rüyada parlak yıldızları görmek uzun zamandan beri askıda kalan bir işinin yardımsever, hakkaniyetli ve düzgün bir insandan çok büyük yardım göreceğine, bu sayede sorunlarından kısa bir zaman içinde hiç zahmet çekmeden kurtulacağına, yaptığı işler sayesinde kazanç elde edeceğine, çok bereketli ve bolluk içinde hayat bir yaşayacağına, uzun bir süre boyunca eksik kalmış işlerin tamamlanacağına, aile hayatında yaşanan küslüklerin ve kırgınlıkların barışla sonuçlandırılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, sorunlu bir hayat yaşayacağına, bazı büyük sorunlarla karşılaşacağına, kendi ayaklarının üstünde durmayı, tek başına ailesini geçindirmeyi ve kimseden destek almadan, çalışarak, emek vererek ve alın teri akıtarak geçimini sürdürmeyi başaracağına, yabancı uyruklu bir kimse ile evlenileceğine, iyi huylu olması sayesinde herkes tarafından sevileceğine delalet eder.

Rüyada parlak yıldızları gördüyseniz:

  • Duygularınızı paylaşmadan önce iyi düşünmelisiniz.

Rüyada parlak yıldız görmek insanların iyiliği, doğruluğu ve güzelliği bulabilmesi için onlara yol göstereceğine, kendini insanlara yardım etmeye adayacağına, yapılan çalışmaların heba olacağına ve bir türlü başarı elde edilemeyeceğine, mutsuz ve huzursuz olacağına inanılır.

Rüyada gökyüzünde parlak yıldızlar görmek yılların emeğini ve birikimini de böylece kaybedeceğine, yapılan bazı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanılacağına, en tepkedeki kimse olacağına delalettir.

Rüyada çok parlak yıldızlar görmek iş hayatında ve aile hayatında çok sevilen ve sayılan birisi olunacağına ve iş ayırmadan her işin üstesinden rahatlıkla gelinebileceğine, yapılan çalışmaların heba olacağına, rüyayı gören kişinin bu duruma hazırlıksız olarak yakalanıp, uzun süre ne yapacağını bilemez olacağına yorulur.

Rüyada parlak yıldızları görmek bir sebeple kendisini bir türlü toparlayamayacağına, evinde tenceresinin hep kaynayacağına, tanıdığı birinin kendi veya haberinin gelmesine işarettir.

Rüyada gökyüzünde parlak yıldız görmek yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettireceğine, karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına ve o kişiden duygularına karşılık göreceğine, işlerini düzeltmek için çok büyük adımlar atacağına ancak ne yaparsa yapsın yine sıkıntılı durumlara düşeceğine yorulur.

Rüyada çok parlak yıldız görmek yapılacak bir girişim sayesinde işlerin yoluna gireceğine, başka yatırımlar gerçekleştirmeyeceğine, elde bulunan maddi ve manevi kaynakların kısa süre içinde tükeneceğine rivayet eder.

Rüyada parlak kristal görmek maddi ve manevi olarak çok rahat edileceğine, hanesindeki aşın, ekmeğin ve paranın da artacağına, kişinin hayırlı fırsatlarla ve kısmetlerle karşılaşacağına, bu sayede rızkının çok daha çeşitli hale geleceğine rivayet eder.

Rüyada parlak at görmek ortak olunan kişiden ihanet görüleceğine, büyük bir zarar göreceğine ve çok büyük bir hayal kırıklığına uğrayacağına, ticaret ehli olacağına, yönetici makamına geleceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.